“Rīgas” hokejisti izcīna pirmo uzvaru jaunajā MHL sezonā 0

Latvijas komanda “Rīga” Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) jaunās sezonas trešajā mačā trešdien izbraukumā ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Čehovas “Ruskije vitjazi” vienību.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400

Latvijas klubs tādējādi tika pie savas pirmās uzvaras sezonā un izcīnīja pirmos divus kopvērtējuma punktus. Latvijas kluba labā pamatlaikā vienīgos vārtus guva Nikolajs Jeļisejevs.

Pirmajā trešdaļā Latvijas klubs divreiz spēlēja vairākumā, tomēr pārsvaru nespēja pārveidot precīzā metienā, kamēr laukuma saimniekiem radās viena šāda iespēja. Otrajā trešdaļā komandas apmainījās ar nesekmīgām iespējām atkal spēlēt vairākumā, līdz trešdaļas priekšpēdējā minūtē pēc Georga Golovkova piespēles vienādos sastāvos precīzs bija Jeļisejevs.

Izlīdzinājumu mājinieki panāca trešās trešdaļas 12.minūtē, kad vienādos sastāvos precīzs bija Iļja Ivanovs, bet atlikušajā laikā vārti vairs netika gūti, uzvarētāja noskaidrošanai tādējādi atliekoties uz pēcspēles metienu sēriju. Tajā “Rīgai” uzvaru nodrošināja Rihards Bukarts.

Ceturtdien abas komandas spēkosies atkārtoti, rīdziniekiem noslēdzot sezonas pirmo izbraukuma sēriju.

Kā ziņots, pirmajos divos mačos “Rīgas” spēlētāji ar 2:5 un 1:3 piekāpās Stupino “Kapitan” vienībai.

Tikmēr “Ruskije vitjazi” komandai šī bija pirmā spēle šosezon.

Pirmo maču savā laukumā Latvijas vienība aizvadīs 10.septembrī, kad tiksies ar Sanktpēterburgas klubu SKA-1946.

Šajā sezonā mainīta MHL čempionāta izspēles kārtība – 33 komandas sadalītas Rietumu (17 vienības) un Austrumu (16 vienības) konferencē. Turklāt regulārajā čempionātā vienības savā starpā sacentīsies tikai konferences ietvaros, aizvadot četru apļu turnīru.

Rietumu konferences kopvērtējumā “Rīga” ar diviem punktiem trīs spēlēs pašlaik ieņem 12.vietu.

Šogad MHL A divīzijas Rietumu konferencē ir komandas ne tikai no Krievijas, Latvijas un Baltkrievijas, bet arī Čehijas un Ungārijas.