×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
10. novembris, 2017
Drukāt

Rīgas hosteļa šantāža? Tautieti Vitu šokē no konta noņemtā nauda (10)

Vita, kas apmetās Rīgas hostelī. Ekrānšāviņš no "Bez Tabu".Vita, kas apmetās Rīgas hostelī. Ekrānšāviņš no "Bez Tabu".

Latviete Vita pirms pieciem mēnešiem pārcēlās uz dzīvi Londonā pie sava drauga, bet nesen apciemojusi Rīgu un apmetusies kādā no hosteļiem – “Maestro”, un atsauksmes solīja labu vietu, vēsta TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Tomēr dienām ejot, sajūta par komfortablu hosteli izkūpējusi gaisā. Vannas istabas netika regulāri tīrītas, dušas telpas un paklāji bija ar pelējumu. Ventilācija nestrādāja. Pēc redzētā abi esot bijuši neizpratnē par to, ka vietnē “booking.com” hostelim ir tik labs vērtējums. Visas atsauksmes esot bijušas pozitīvas.

Pēc desmit dienu viesošanās Latvijā, Vita kopā ar draugu atgriezusies Londonā. Neizpalikusi arī viņu atsauksme par piedzīvoto hostelī. Sekojusi hosteļa rīcība – no konta “novilkti” 75 eiro, vēsta “Bez Tabu”. Viesnīcas vadība naudu no kartes noņēmusi tāpēc, ka abi ceļotāji esot pārkāpuši iekšējās kārtības noteikumus. “Ja Jūs nomainīsiet pievienoto atsauksmi, mēs Jums atmaksāsim naudu!” par saziņu ar viesnīcu stāsta pāris.

Arī “Bez Tabu” komanda viesojas norādītajā hostelī. Tiesa, tas atrodas dzīvojamajā mājā ar kodu.

Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas izpilddirektore Santa Graikste informē, ka šajā situācijā neesot vietnes “booking.com” vaina.

Asociācijas pārstāve aicina ceļotājus vērsties Patērētāju tiesību aizsardzības centrā un ziņot bankai par konta patērēšanu bez personas klātesamības.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Vēl joprojām nesaprotu kā kaut kāds hostelis var tikt pie mana konta un novilkt naudu bez piekrišanas? Tur ir kāds knifs, kurš var paskaidrot kāds?

 2. Nesaprotu sašutumu… Apartamentu nosaukums – HOSTELIS izsaka visu . Tā nav pieczvaigžņu viesnīca. Iesaku teksta varonei apmeklēt kādu hosteli Londonā, lai aptvertu realitāti…

  • Nu un tev “interneta varoni” iesaku parakāties savos smadzeņu failos, lai tev pielektu, ka tas, ka tas ir hostelis, pilnīgi un galīgi nepieļauj to, ka tas var būt smirdīgs, nesakopts un cūcīgs! Ja tas tāds ir, tad šai sievietei ir pilnīgas tiesības vērsties pēc palīdzības.
   Tikai nesaprotu vienu – kā kāds, bez manas ziņas, var noņemt naudu no mana konta. Tā jau ir zādzība un par šādu nodarījumu noteikti jāvēršas policijā.

 3. Ka vienmēr valsts struktūras ir pūkainas un nevainīgas

 4. Nabagmājas Rīgas pisnezmeņu stils ir nemainīgs Atbildēt

  Pēc 10 dienu viesošanās Latvijā, Vita kopā ar draugu atgriezusies Londonā. Neizpalikusi arī viņu atsauksme par piedzīvoto hostelī. Sekojusi hosteļa rīcība – no konta “novilkti” 75 eiro, vēsta “Bez Tabu”. Hosteļa vadība naudu no kartes noņēmusi tāpēc, ka abi ceļotāji esot… pārkāpuši iekšējās kārtības noteikumus. “Ja Jūs nomainīsiet pievienoto atsauksmi, mēs Jums atmaksāsim naudu!” par saziņu ar viesnīcu stāsta pāris.
  ======================================
  Raksturīgi NABAGMĀJAS …pisnezmenim …- apgrūtinoši nosaukt par sevi CIENOŠU biznesmeni, kuram būtiska ir… LABA REPUTĀCIJA un …cieņa klientu vidū …
  Ja KLIENTS ierakstījis…SŪDZĪBU, tada NABAGMĀJAS apdauzītajam pisnezmenim tas skaitās …”iekšējās kārtības noteikumu pārkāpums”…
  Rīgas APDAUZĪTAIS pisnezmeni, labāk MĀCIES no …LAUKU viesu mājām , kur katrs klients jūtas GAIDĪGS un uz to labāko VIESMĪLĪGI uzņemts …

 5. Izskatas ka tie hosteļi tik naudu plēš,bet cilvēkiem jāguļ miskastē. Atceros bij vajadzība pargulēt nakti,pieteicos iepriekš pāris dienas Rīgā,m.kalnu ielā tas prieks izmaksāja 27 Ls,bet ienākot numuriņā sapipēts,nevēdināts,palagi netiri,saburzīti,dušas telpā sasista glāze,labi ka tiem biezajiem stikliem neuzkāpu virsu un nesagriezu kāju.No tās reizes drebuļi metas ja dzirdu vārdu hostelis!!

 6. Kur ir saite uz raidījuma lapu un ziņas īsto vietni??

 7. Mīļo meiten,Tev jāiet un jāsūdzās par to bankai,jo tā jau skaitās zādzība no hosteļa puses.

  • Nav nekāda zādzība ja ciemiņi pārkāpa noteikumus. Nu piemēram, ja nav atļauts nest ēdienu un ēst numuriņā. Kam jāmaksā ja numuriņš ir sacūkots?

   • Ierakstā hosteļa pārstāvis skaidrā angļu valodā pasaka – ja ceļotāji izdzēsīs negatīvo komentāru, nauda tiks atskaitīta atpakaļ. Tātad – hostelis ir melojis bookingam par nekārtību numuriņā.

Draugiem Facebook Twitter Google+