×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
28. oktobris, 2016
Drukāt

Rīgas iedzīvotāji stiprā lietus laikā aicināti ziņot par ielām, kur nepieciešama ūdens atsūknēšana (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Mašīnas ūdens peļķēs pēc spēcīgā lietus.

Rīgas domes Satiksmes departaments aicina iedzīvotājus ziņot par vietām, kur stiprā lietus dēļ veidojas lielas peļķes un nepieciešama ūdens atsūknēšanas tehnika, aģentūru LETA informēja departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.

Satiksmes departaments vērš autovadītāju uzmanību, ka ilgstošo un spēcīgo nokrišņu dēļ uz ielām un ietvēm strauji veidojas peļķes. Turklāt vēja un nokrišņu dēļ uz brauktuvēm var veidoties lapu sanesumi, līdz ar to brauktuves var būt slidenas.

Departaments norāda, ka lietus ūdens pieņēmējsistēmās tiek ieskaloti ne tikai nokrišņi, bet arī kritušās lapas, tādēļ tās var funkcionēt tikai daļēji un uz brauktuvēm veidojas lielas peļķes. Visvairāk peļķes veidojas vietās, kur nav lietus ūdens kanalizācijas sistēmas.

Iedzīvotāji tiek aicināti ziņot Satiksmes un vadības centram pa bezmaksas tālruni 80003600 un nosaukt konkrētu adresi, uz kurieni jāsūta ūdens atsūknēšanas tehnika. Šī informācija tālāk tiks nodota uzņēmumam, kas ar pārvietojamo sūkni dosies uz izsaukuma vietu.

Satiksmes departaments ir uzdevis ielu un tiltu uzturēšanas uzņēmumiem arī attīrīt no lapām ūdens pieņēmēju restes, lai uzlabotu ūdens novadīšanu no brauktuves.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Bolderājā pretī LUKOIL benzīntankam pēc soc-māju būvniecības , pēc lietus vienmēr slīkst auto .
    Pēc visa spriežot ir personas kas saņēma OTKATUS un iedzīvotāji ir šiem pie dir*as

  2. Tad atsūkšana vai atsūknēšana? Varbūt atsūkāšana?

Draugiem Facebook Twitter Google+