Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
8. septembris, 2015
Drukāt

Rīgas ielās sākta lielāko ūdens peļķu atsūknēšana (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Automašīna un lietus peļķes Pārdaugavā.

Rīgā pēc piedzīvotajām lietusgāzēm otrdien uzsākta peļķu atsūknēšana vietās, kur tās ievērojami apgrūtina satiksmi, aģentūru BNS informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante.

Viņa norādīja, ka speciālā tehnika ar pārvietojamajiem sūkņiem strādā Rīgas centra ielās, Bolderājā, Čiekurkalnā, kā arī Teikā. Tehnika nosūknē uz brauktuves sakrājušos lietus ūdeni, savukārt ielu uzturēšanas speciālisti pārbauda, vai nav nosprostotas kanalizācijas akas un, ja tiek konstatētas nepilnības, nekavējoties tās novērš.

“Rīgas iedzīvotāji aicināti ziņot par applūdušām ielām, zvanot Rīgas domes Satiksmes vadības centram uz bezmaksas telefona numuru 8003600. Uz applūdušajām ielām nekavējoties tiks nosūtītas lietus ūdens atsūknēšanas mašīnas,” piebilda Dimante.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kad lempji plāno un projektē pilsētu, tad ūdens netek prom un ir jāatsūknē. Varbūt vajadzētu likt to darīt pašiem projektētājiem un tā saucamajām atbildīgajām personām ar rokas sūkņiem un spaiņiem. Kas zina, varbūt viņu galvās tad dzimtu efektīvi un ekonomiski risinājumi, kuru īstenošanai nevajadzētu eiro miljonus?

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (53)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+