Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
2. jūlijs, 2015
Drukāt

Rīgas izlases sporta tērpu iegādei jaunatnes vasaras olimpiādē tērē 20,2 tūkstošus

Foto - LETA/EPAFoto - LETA/EPA

Rīgas izlases sporta tērpu iegādei Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādē tērē 20,2 tūkstošu eiro, liecina publicētā informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta izsludinātajā iepirkuma konkursā par sporta tērpu izgatavošanu un piegādi Rīgas izlases komandas vajadzībām Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādē par uzvarētāju atzīts uzņēmums “Dinoss”.

Par uzvarētāju atzītais uzņēmums bija arī vienīgais, kas bija iesniedzis savu piedāvājumu.

Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiāde ir valsts mēroga sporta sacensībās, kurās piedalās novadu un republikas nozīmes pilsētu komandas. Šogad dalībai olimpiādē pieteikts rekordliels dalībnieku skaits – vairāk nekā 3000 jaunie sportisti no 86 pašvaldībām.

Olimpiāde notiks no 3.līdz 5.jūlijam.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+