Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
7. maijs, 2014
Drukāt

Rīgas jūras līča Ziemeļu mola rajonā izskalotas vairākas tonnas reņģu

Aculiecinieka fotoAculiecinieka foto

Valsts vides dienesta (VVD) inspektori Rīgas jūras līča krastā Ziemeļu mola rajonā konstatējuši izskalotas trīs līdz piecas tonnas bojā gājušu reņģu, informē VVD.

Dienestā klāsta, ka maija svētku brīvdienās VVD pārstāvji sociālajā tīklā “Facebook” pamanījuši aculiecinieku informāciju, ka Rīgas jūras līča Ziemeļu mola rajonā krastā izskalots liels apjoms beigtu zivju, un sāka izmeklēt negadījumu.

Pēc notikuma vietas apsekošanas VVD Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes inspektori secinājuši – jūras krastā apmēram trīs kilometru garumā izskalotas reņģes. Aptuvenais bojā gājušo zivju apjoms ir no trim līdz piecām tonnām.

Reņģes gājušas bojā zvejas rīku tehnisku problēmu rezultātā – vētra sapinusi zvejnieku stāvvadus, bet pēc tam zvejnieki bojā gājušās reņģes izmetuši jūrā. Paši zvejnieki vērsušies VVD ar iesniegumu par notikušo. Par to VVD uzsākta administratīvā lietvedība.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +3.9
Alūksne +2.6
Daugavpils +2.4
Saldus +3
Liepāja +5.1
Jelgava +3
Ventspils +4.4
Limbaži +2
Madona +1
Rēzekne +3
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+