×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
23. janvāris, 2014
Drukāt

Rīgas kinoteātrus pērn apmeklējuši vairāk nekā miljons skatītāju

Foto - LetaFoto - Leta

Kampaņas "Uzslavē labu servisu!" apbalvošanas ceremonija.

Rīgas kinoteātrus pērn apmeklējuši vairāk nekā 1 773 376 cilvēki, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas kinoteātru pārstāvji.

Kinoteātri “Cinamon” pagājušajā gadā apmeklēja 373 376 skatītāji, “Multikino” apkalpoja apmēram 400 000 cilvēku, savukārt “Kino Citadele” apmeklētāju skaits pārsniedzis 1 miljonu.

“Kino Citadele” pārstāvis Normunds Labrencis norādīja, ka kinoteātris ir saglabājis līdzīgu apmeklējuma līmeni kā pagājušajā gadā. “Multikino” pārstāve Anna Daļecka pauda, ka tā apmeklējums pērn esot pieaudzis. Viņš stāstīja, ka lielu cilvēku interesi raisījuši kinoteātra rīkotie pasākumi kino mīļiem. Katru mēnesi organizēts “Kino Maratons” un reizi pusgadā “Kino Nakts”.

“Multikino” pērn izrādītas apmēram 300 dažādas kino un animācijas filmas, kinoteātrī “Cinamon” – 184 filmas, sešas no tām bijušas latviešu filmas. “Kino Citadele” pērn izrādījusi vidēji trīs līdz četras jaunas filmas nedēļā – kopumā apmēram 170.

Apmeklētāka filma pagājušajā gadā gan “Kino Citadele”, gan kinoteātrī “Cinamon” bijusi “Nejaukais Es 2”.

Kinoteātrī “Multikino” apmeklētākās filmas bijušas “Krāpšanas ilūzija”, “Ātrs un bez žēlastības 6”, “Gravitāte 3D”, “Krūdi 3D” un krievu komēdija “Rūgts!”.

“Multikino” atrodas tirdzniecības centrā “Riga Plaza” Mūkusalas ielā 71. Tajā ir astoņas zāles, kopēja kinoteātra ietilpība ir 1620 vietu.

Kinoteātris “Cinamon” atrodas tirdzniecības parkā “Alfa”. Kinoteātrī ir astoņas kino zāles ar kopējo vietu skaitu 1360 skatītājiem.

Kinoteātris “Kino Citadele” ir pirmais daudzzāļu kinoteātris Latvijā, kurš tika atvērts 2003.gada 31.oktobrī. “Kino Citadele” ir 14 kinozāles.

Bez minētajiem Rīgā ir vēl trīs mazāki kinoteātri “Splendid Palace”, “K.Suns” un “Kino Bize”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+