×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
13. augusts, 2014
Drukāt

Rīgas klusajā centrā ekspluatācijā nodots jaunais projekts “Charlotte Residence”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Augusta sākumā ekspluatācijā nodots daudzdzīvokļu nams “Charlotte Residence” Rīgas klusajā centrā, Vidus ielā 5 – tā dēvētajā vēstniecību rajonā, informē  informēja nekustamo īpašumu kompānijas “Golden Properties Consulting” pārstāvis Andrejs Nesterenko.

Pēc viņa teiktā, “Charlotte Residence” pašlaik ir vienīgais jaunais projekts šajā rajonā, kas realizēts, nodots ekspluatācijā un pieejams iegādei. Atbilstību visiem būvniecības normatīvajiem aktiem ir apliecinājušas visas atbildīgās institūcijas, tostarp Rīgas pilsētas būvvaldes Būvniecības kontroles pārvalde.

Jaunajā sešstāvu dzīvojamajā namā ir 15 dzīvokļi ar platību no 40 kvadrātmetriem studijas tipa dzīvoklim līdz 209 kvadrātmetriem penthausam ar četrām istabām un plašu terasi. Ēkai ir moderna pazemes autostāvvieta divos līmeņos ar  “box parking” sistēmu, kur paredzēta vieta dzīvokļa īpašnieka transportam, kā arī dzīvoklim ir izveidotas palīgtelpas.

Nesterenko klāsta, ka “Charlotte Residence” piedāvā sinerģiju starp klasiskām vērtībām un vismūsdienīgākajiem arhitektūras, dizaina, drošības un komforta risinājumiem. Katrs dzīvoklis ir aprīkots ar atsevišķu “gudrās mājas” mikroklimata uzraudzības sistēmu, kas ļauj attālināti kontrolēt mikroklimatu dzīvoklī.

Katram dzīvoklim ir atsevišķa kondicionēšanas sistēma, ka arī individuāla ventilēšanas sistēma ar augsta līmeņa gaisa filtriem, kas palīdz panākt svaiga kalnu gaisa efektu, radot veselībai labvēlīgu ekosistēmu mājoklī.

“Veicām ēkas novietojuma analīzi, saskaņojot ar blakus ēku apjomu arhitektūru. Vidus un Veru ielas krustojuma īpatnība ir izteikta dažādu laiku un stilu arhitektūras klātbūtne, sākot ar jūgendstilu un nacionālo romantismu un beidzot ar 30. gadu funkcionālismu. “Charlotte Residence” respektē šo “kaimiņu būšanu”. Ēkai ir dots savs stūra akcents – kvartālā raksturīga ēku “rotaslieta”, kura pretēji vēsturiskajām ir pilnīgi stiklota un it kā ierauta uz iekšu, kas apjomam piešķir citādu un savdabīgu ekspresiju. Tā ir 21. gadsimta Rīga – ar saviem vaibstiem, ar savu neuzstājīgo ekstravaganci un smalko vienkāršību!” klāsta “Charlotte Residence” arhitekts Juris Bērziņš.

Pašlaik dzīvokļi ir bez apdares, lai jaunie īpašnieki varētu izvēlēties sev tīkamāko interjera dizainu. Dzīvokļa plānojums un iekārtojums ir iespējams modernā franču vai itāļu stilā. Šim nolūkam ir piesaistītas divas interjera dizaina studijas – “Kroks” un “Neoklasika”, kas jau iepriekš par dzīvokļu dizaina projektiem ieguvusi vairākas starptautiskas balvas, tostarp prestižo “European Property Awards” balvu kategorijā Labākais privātīpašuma dizains Eiropā.

Daudzdzīvokļu nama būvprojekta autors ir AS “Palast Architekts”, galvenais būvuzņēmējs – “Intelligent Constructor”. “Charlotte Residence” būvniecība uzsākta 2012. gada novembrī, kopējais investīciju apjoms ir četri miljoni eiro. Nams ir nodots ekspluatācijā šā gada 4. augustā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+