Teātris un kino

Rīgas Krievu teātrī pērn ievērojams skatītāju skaita pieaugums 0

foto – publicitātes

Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris aizvadītajā gadā salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem piedzīvojis ievērojamu skatītāju skaita pieaugumu.

Kā informēja teātra Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lina Ovčiņņikova, 2012. gadā teātri apmeklēja 101 001 skatītājs, kas ir ievērojami vairāk nekā iepriekšējos divos gados.

Rīgas Krievu teātri 2011. gadā apmeklēja 94 291 interesents, bet 2010. gadā teātrim bija vien 52 947 skatītāji.

No pagājušajā gadā demonstrētajām izrādēm visapmeklētākā bijusi režisora Igora Koņajeva iestudētā muzikālā izrāde “Tango ar Stroku”, kuru pērn redzējuši 12 715 skatītāji, savukārt 11 439 skatītāji noskatījušies režisora Vladimira Zolotara muzikālo iestudējumu “Odesa, burvīgā pilsēta”.

Skatītāko izrāžu topā ierindojas arī iestudējumi, kas savu pirmizrādi piedzīvoja pagājušā gada rudenī. Trešā skatītākā izrāde teātrī 2012. gadā ar 4286 skatītājiem bijusi režisora Ruslana Kudašova izrāde “Mazais princis”, kas pirmizrādi piedzīvoja 24. novembrī, bet ceturtā skatītākā izrāde bijusi režisora Igora Koņajeva izrāde “Mežs”, kas pirmizrādi piedzīvoja 26. oktobrī, un līdz gada beigām to jau bija redzējuši 2746 skatītāji.

Kopumā aizvadītajā gadā Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris skatītājiem piedāvāja septiņus jauniestudējumus, bet viesizrādēs visvairāk teātris devās ar iestudējumu “Odesa, burvīgā pilsēta”.

Teātris ar aizvadītā gada rezultātiem ir ļoti apmierināts un cer, ka šā gada sasniegumi nebūs mazāki.

LA.lv