Mobilā versija
Brīdinājums -0.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
21. marts, 2016
Drukāt

Rīgas lidostā ienāk jauna lidsabiedrība (2)

Foto-LETAFoto-LETA

2016. gada vasaras sezonā lidojumus no Rīgas lidostas uz Atēnām sāks Grieķijas lielākā lidsabiedrība “Aegean Airlines”.

Veicot lidojumus maršrutā Rīga – Atēnas svētdienās, periodā no 2016. gada 26. jūnija līdz 25. septembrim, lidsabiedrība nodrošinās pasažieriem gan tiešo lidojumu uz Grieķijas galvaspilsētu, gan tālākus savienojumus ar galamērķiem Grieķijas salās un kontinentālajā Grieķijā.

Papildus iekšzemes savienojumiem, reiss Rīga – Atēnas dos pasažieriem iespēju ceļot tālāk uz Grieķijas kaimiņvalstīm Balkānos, uz Turciju, kā arī uz pilsētām Vidējos Austrumos.

Pilns lidojumu saraksts un informācija par maršrutiem pieejama rezervācijas sistēmās un lidsabiedrības mājas lapā.

Reisi tiks veikti ar 174-vietīgu “Airbus A320” gaisa kuģi, piedāvājot biznesa un ekonomiskās klases pilna servisa pakalpojumus, tai skaitā – bezmaksas maltītes un dzērienus.

“Aegean Airlines” ir alianses “Star Alliance” dalībniece, kas kopš savas dibināšanas 1999. gadā piedāvā pilna servisa, augstākās kvalitātes, tuva un vidēja attāluma aviopārvadājumu pakalpojumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Priekš kam Mums/Jums grieķija??? Ērtāk būs atbraukušajiem melnajiem, savus radiniekus dabūt uz Latviju! Priekš kam Latviešiem grieķija? Viņus vajag padzīt no EU! Lai viņi tur grieķojas ar saviem turkiem! Paši slīkstam, nekādīgi krastu sačamdīt nevaram! Bet tagad vilksiet iekšā Latvijā, visus tos muslimus!

  2. grieķijas nelegāliem migrantiem būs lieliska izdevība ātri sasniegt ziemeļeiropu.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+