Mobilā versija
+3.5°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
30. aprīlis, 2013
Drukāt

Rīgas lielākajos parkos ieviestas bezmaksas bezvadu interneta zonas

Foto - LETAFoto - LETA

Vērmanes dārzā šodien oficiāli atklāta bezmaksas bezvadu interneta (Wi-Fi) zona un “demo” soliņš, kas Rīgas lielākajos parkos iezīmēs bezmaksas Wi-Fi teritoriju, un vietās, kur tas tehniski būs iespējams, nodrošinās bezmaksas viedierīču uzlādēšanas iespējas, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Plānots, ka tuvākā mēneša laikā stacionāri soliņi tiks izvietoti gandrīz visos lielākajos Rīgas parkos – Vērmanes dārzā, Grīziņkalnā, Ziedoņdārzā un Bastejkalnā. Ņemot vērā sabiedrības pieprasījumu, Rīgas dome un “Lattelecom” strādā pie bezmaksas Wi-Fi teritoriju paplašināšanas iespējām, padarot pilsētvidi aizvien ērtāku un draudzīgāku gan rīdziniekiem, gan Rīgas viesiem.

Aprīļa sākumā “Lattelecom”, atsaucoties uz iedzīvotāju pieprasījumu, atklāja vairāk nekā 2000 bezmaksas Wi-Fi punktus visā Latvijā. Mēneša laikā Wi-Fi lietotāju aktivitāte augusi par 220%, kas apliecina cilvēku vajadzību pēc stabila bezmaksas interneta vietās, kur līdz šim tas nav bijis pieejams.

Turpmāk labiekārtotie soliņi Rīgas parkos iezīmēs Wi-Fi zonu, norādot uz iespējām lietot internetu bez maksas. Savukārt soliņa atklāšana Rīgā simboliski aizsāk pasākumus arī citās Latvijas pašvaldībās – “Lattelecom” bezmaksas Wi-Fi pieejas punkti pakāpeniski tiks ieviesti lielākajā daļā pilsētu. Dizainiski bezmaksas Wi-Fi zonas norādes tiks pielāgotas, vienojoties ar pašvaldībām atsevišķi.

Tuvāko mēnešu laikā plānots atvērt vēl vairākus bezmaksas Wi-Fi punktus gan galvaspilsētā, gan citās pilsētās – Liepājā, Valmierā, Rēzeknē, Ventspilī un citviet, norādīja “Lattelecom” valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Bezmaksas Wi-Fi punkti Rīgas parkos atvieglos interneta izmantošanu jebkurā laikā. Cilvēki varēs strādāt ārpus biroja, studenti – mācīties sesijai un aktīvi izmantot sociālos tīklus svaigā gaisā, šodien žurnālistiem norādīja Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC). “Soli pa solim padarām galvaspilsētu arvien pievilcīgāku arī tūristu acīs. Latvijas vasaras ir īsas, tāpēc aicinu visus rīdziniekus un pilsētas viesus pēc iespējas vairāk laika pavadīt ārā, apvienojot patīkamo ar lietderīgo un izmantojot bezmaksas internetu,” piebilda Ušakovs.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+