×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
12. oktobris, 2015
Drukāt

Rīgas logo konkursam iesniegti 129 pieteikumi (1)

Foto - LetaFoto - Leta

Vecrīgas panorāma un riteņbrucēji.

Rīgas pašvaldības izsludinātajā konkursā galvaspilsētas logotipa un saukļa izstrādei savus pieteikumus iesniegušas 129 personas. Vairums konkursa dalībnieku pieteikumus iesnieguši gan logo, gan sauklim, informē pašvaldībā.

Pašvaldība izsludināja konkursu par logotipa un saukļa izstrādi, lai atrastu radošākās, mūsdienīgākās un saturīgākās idejas Rīgas vizuālajai identitātei.

Konkursā iesniegto darbu vērtēšana notiks divās kārtās. Vispirms to darīs konkursa komisija, bet pēc tam 10 labākie darbi tiks nodoti sabiedrības balsojumam Rīgas domes sociālo tīklu profilos. Galīgais vērtējums sastāv no 51% žūrijas vērtējuma un 49% sabiedrības pārstāvju balsojuma sociālajos tīklos.

Konkursa naudas balvas fonds ir 3500 eiro. Ja labākajam logo un labākajam sauklim ir dažādi autori, summa sadalās šādi: labākais logo saņem 2500 eiro, labākais sauklis – 1000 eiro naudas balvu.

Konkursa vērtēšanas komisiju vadīs Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, komisijas locekļi būs domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, būvvaldes vadītājs Ingus Vircavs, aģentūras “Rīgas pilsētas arhitekta birojs” direktors Gvido Princis un citi pašvaldības pārstāvji, kā arī Latvijas Kultūras akadēmijas rektore, profesore Rūta Muktupāvela, žurnālisti un mediju eksperti Anita Daukšte, Jānis Domburs, Ēriks Stendzenieks, Filips Rajevskis, Juris Šleiers. Komisija var pieaicināt arī neatkarīgus ekspertus ar atbilstošu pieredzi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Francesco Sinibaldi Atbildēt

  Un murmure de paix.

  Dans la vigne
  un regard
  assoupi qui
  chante le
  matin et la
  voix du soleil.

  Francesco Sinibaldi

Draugiem Facebook Twitter Google+