×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
19. janvāris, 2013
Drukāt

“Rīgas Mākslas telpā” atklāta skolēnu ar īpašām vajadzībām veidota fotoizstāde

izstadrmt2

“Rīgas mākslas telpā” atklāta izstāde, ko veidojuši skolēni ar īpašām vajadzībām un kas ir “Photoyouth” projekta “Fotogrāfija jauniešiem. Fotogrāfijas mākslas pieejamība jauniešiem ar speciālajām vajadzībām” darba rezultāts.

Projekta galvenie mērķi ir atbalstīt jauniešu ar īpašām vajadzībām iekļaušanos sabiedrībā un veicināt jaunu profesionālu iemaņu iegūšanu, kā arī dot iespēju pedagogiem apgūt papildu darba iemaņas un celt profesionālo kvalifikāciju darbā ar šo mērķauditoriju.

Fotogrāfijas pasaulei nav robežu, un ir zināmi daudzi pazīstami cilvēki ar īpašām vajadzībām, kas strādā mediju jomā. Bijušās Padomju Savienības valstīs, tostarp Latvijā un Krievijā, vēl joprojām visiem iedzīvotājiem nav vienādu iespēju iegūt papildu izglītību, tādā veidā ceļot savu konkurētspēju darba tirgū un atrodot dzīves aicinājumu un mērķi pilnvērtīgai dzīvei. Prasmes fotografēt un apstrādāt fotogrāfijas, tostarp izmantojot datorprogrammas, var veicināt jauniešu integrāciju sabiedrībā un sniegt viņiem jaunas izaugsmes iespējas, uzskata projekta koordinatori.

Izstāde “Rīgas mākslas telpā” būs apskatāma līdz 27. februārim.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+