×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
17. februāris, 2017
Drukāt

Rīgas Mākslas telpā sastapsies trīs dzejnieki

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Otrdien, 21. februārī plkst. 17 izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa” latviešu mūsdienu mākslas izstādes “No laika gala” ietvaros notiks dzejas lasījumu vakars, kurā uzstāsies dzejniece un fotogrāfe Luīze Lote Nežberte un dzejnieki Jānis Tomašs un Toms Treibergs, LA.lv uzzināja izstāžu zālē.

Luīze Lote Nežberte ir fotogrāfe, mācās Starptautiskajā fotogrāfijas skolā ISSP, nupat iznākušajā Latvijas Laikmetīgās mākslas centra kūrētajā feministiskajā žurnālā “Samanta” iekļauti arī viņas veidotie attēli. Dzeju Luīze raksta apmēram trīs gadus, šogad pirmoreiz piedalījās Latvijas Rakstnieku savienības organizētajā Jauno autoru seminārā, kurā guvusi vienprātīgu recenzentu atzinību.

Jānim Tomašam nupat iznācis debijas krājums “Melnie darba cimdi”. Tā redaktors Aivars Eipurs stāsta: “Jānis Tomašs latviešu jaunākajā dzejā ir tīrradnis. Lai gan amatu mācījies arī no grāmatu plauktiem, viņš ir dzejnieks no dabas, kurš dāvā mums lieliskus tēlus, gluži jaunus šķietami vairs nepārspējamajā dzejas vidē.” Jānis ir ieguvis pavāra profesiju, šobrīd ir Rīgas pašvaldības policists, piedalās kalnu divriteņu maratonos.

Toms Treibergs līdz šim publicējis divus dzejoļu krājumus: “Gaismas apstākļi” un “Drudzis”, ar viņa darbiem iespējams iepazīties vietnēs Satori.lv un Punctummagazine.lv. Toms ir etīžu teātra “NERTEN” aktieris un režisors, un kopā ar rakstnieku Svenu Kuzminu veido raidījumu “Cienījamie lasītāji. Etīdes par literatūru” Latvijas Radio 1. kanālā.

Jau ziņots, ka līdz 26. martam izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa” būs aplūkojama četru mākslinieku – Aijas Zariņas, Kaspara Teodora Bramberga, Gintera Krumholca un Artūra Virtmaņa darbi latviešu mūsdienu mākslas izstādē “No laika gala”. Izstādes kurators Vilnis Vējš.

Ieejas biļete izstādē 5,00 EUR, skolēniem, studentiem 2,50 EUR, senioriem 3,00 EUR. Ieeja dzejas vakarā 21.februārī par puscenu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+