×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
17. maijs, 2015
Drukāt

Rīgas maratona laikā miris viens no 10 km distances dalībniekiem

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas maratona laikā svētdien, 17.maijā, miris viens no 10 kilometru distances dalībniekiem, liecina informācija “Lattelecom” Rīgas maratona oficiālajā mājas lapā.

“Mēs, maratona komanda, izsakām visdziļāko līdzjūtību un esam domās kopā ar šodien maratona laikā mirušā 10 km distances dalībnieka tuviniekiem,” lasāms īsajā paziņojumā.

Sīkāku informāciju rīkotāji nav snieguši.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša pastāstīja, ka mirušais ir 25 gadus vecs vīrietis, kuram skrienot ir palicis slikti un viņš saļimis. Turpat blakus dežurēja brigāde, kas nekavējoties uzsāka palīdzības sniegšanu. Ilgstoši tika veikta reanimācija, taču vīrieti atdzīvināt nav izdevies.

Bukša informēja, ka šogad medicīniskā palīdzība kopumā bija nepieciešama ievērojami mazākam skrējēju skaitam nekā citus gadus, kad bija karsts laiks, kas ir papildu riska faktors organismam. Pamatā palīdzība sniegta turpat uz vietas, lielākoties skrējējiem bija noberztas kājas un sastiepumi. Slimnīcā ar potītes traumu nogādāta viena sieviete. Citus gadus ārstniecības iestādēs nonāca ap 20 cilvēkiem.

Policijā aģentūrai BNS pavēstīja, ka nekādu citu incidentu maratona laikā nebija.

Jau ziņots, ka 25.Rīgas maratonam 42,195 km garajai distancei bija reģistrējušies 1699 skrējēji, pusmaratonam –  4275 skrējēji, 10 km distancei – 6570, savukārt, 5 km distancei – 13 387.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+