Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
17. maijs, 2015
Drukāt

Rīgas maratona skrējējus uzmundrina gan tautu meitas, gan Raiņa un Aspazijas tēli

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas maratona skrējienu dalībniekus distancē sveic un uzmundrina gan tautu meitas, gan Raiņa un Aspazijas tēli, novēroja ziņu aģentūra BNS.

Pie Brīvības pieminekļa, kur vijas distance, uzstādītas skatuves un uzstājas tautas deju kolektīvi. Tā saucamajā kultūras kilometrā var satikt arī Raiņa un Aspazijas tēlus, atbalstot skrējējus, dzied koris.

Līdzjutēji vairāk pulcējušies posmos Vecrīgā un tuvāk starta un finiša līnijai. Redzami arī sabiedrībā pazīstami cilvēki, piemēram, atbalstītāju rindās bija eksprezidents Valdis Zatlers, ar kuru atsevišķi dalībnieki garāmskrienot pat sasveicinājās, novēroja BNS.

Daļa skrējēju ir gatavojuši īpašus kostīmus, pūtuši balonus vai ieradušies maskās, daļa dalībnieku skrien kopā ar maziem bērniem ratiņos. Bruņoto spēku karavīru grupa skrien savos formas tērpos un turas vienotā komandā.

Novērojumi liecina, ka daži skrējēji lūdza medicīnisko palīdzību.

 

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+