Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Rodrigo, Rauls
Svētdiena, 24. septembris, 2017
17. maijs, 2015
Drukāt

Rīgas maratona skrējējus uzmundrina gan tautu meitas, gan Raiņa un Aspazijas tēli

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas maratona skrējienu dalībniekus distancē sveic un uzmundrina gan tautu meitas, gan Raiņa un Aspazijas tēli, novēroja ziņu aģentūra BNS.

Pie Brīvības pieminekļa, kur vijas distance, uzstādītas skatuves un uzstājas tautas deju kolektīvi. Tā saucamajā kultūras kilometrā var satikt arī Raiņa un Aspazijas tēlus, atbalstot skrējējus, dzied koris.

Līdzjutēji vairāk pulcējušies posmos Vecrīgā un tuvāk starta un finiša līnijai. Redzami arī sabiedrībā pazīstami cilvēki, piemēram, atbalstītāju rindās bija eksprezidents Valdis Zatlers, ar kuru atsevišķi dalībnieki garāmskrienot pat sasveicinājās, novēroja BNS.

Daļa skrējēju ir gatavojuši īpašus kostīmus, pūtuši balonus vai ieradušies maskās, daļa dalībnieku skrien kopā ar maziem bērniem ratiņos. Bruņoto spēku karavīru grupa skrien savos formas tērpos un turas vienotā komandā.

Novērojumi liecina, ka daži skrējēji lūdza medicīnisko palīdzību.

 

Pievienot komentāru

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Vakar dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+