Sports
Citi sporta veidi

Rīgas maratonam būs jauns titulnosaukums0


Rīgas maratons turpmāk nesīs “Tet” vārdu.
Rīgas maratons turpmāk nesīs “Tet” vārdu.
Publicitātes foto

Līdz ar “Lattelecom” uzņēmuma vārda un zīmola maiņu arī “Lattelecom” Rīgas maratons turpmāk nesīs “Tet” vārdu, informē maratona rīkotāji.

Šī gada 1.aprīlī “Lattelecom” mainīs zīmolu un uzņēmuma nosaukumu uz “Tet”, vienlaikus piedzīvojot vērienīgu biznesa stratēģijas maiņu.

“”Lattelecom” zīmola paspārnē esam kļuvuši par vienīgo IAAF zelta maratonu Ziemeļeiropā, kā arī veiksmīgi sadarbojušies dažādu inovāciju ieviešanā – no dalībnieku reģistrācijas un atsekošanas līdz izklaides un tehnoloģiju apvienošanai trasē un finišā,” komentē maratona organizatoru komandas vadītājs Aigars Nords.

Saistītie raksti

Maratons Rīgā notiek kopš 1991.gada. Iepriekš tas nesa “Nordea” vārdu, taču pēdējo piecu gadu maratona ģenerālsponsors ir “Lattelecom”, kas kopš 2008.gada bija pasākuma stratēģiskais partneris.

Pagājušajā gadā Starptautiskā Vieglatlētikas federāciju asociācija (IAAF) apstiprināja Rīgas maratona atbilstību prestižajai Zelta kvalitātes zīmei. Zelta zīmē maratons pirmoreiz noritēs jau šogad, kļūstot par vienīgo maratonu Ziemeļeiropā, kas jebkad iekļauts pasaules prestižāko maratonu līgā kopā ar tādiem maratoniem kā Berlīnes, Tokijas, Londonas, Bostonas, Ņujorkas, Prāgas un citiem.

Šogad Rīgas maratons un ar to saistītie pasākumi norisināsies 18. un 19.maijā.

LA.lv