×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
11. novembris, 2012
Drukāt

“Rīgas meži” meklē darbiniekus jaunajai kokapstrādes ražotnei

Ilustratīvs attēls. Foto-LETAIlustratīvs attēls. Foto-LETA

Rīgas pašvaldības mežu apsaimniekotājs “Rīgas meži” sācis meklēt darbiniekus darbam jaunajā kokapstrādes ražotnē, aģentūrai BNS pastāstīja “Rīgas mežu” valdes priekšsēdētājs Aivars Tauriņš.

“Kopumā jaunajā ražotnē būs 30 jaunu darbavietu, un mēs jau pamazām esam sākuši darbinieku meklēšanu darbam tajās,” sacīja Tauriņš un norādīja, ka darbinieki pamatā tiks meklēti tuvējā apkārtnē.

Divi darbinieki jaunajai ražotnei jau ir atrasti. “Mēs esam atraduši divus darbiniekus – ražotnes vadītāju un tehnisko inženieri. Pašlaik aktīvi tiek meklēts inženieris kaltes iekārtām,” teica Tauriņš un piebilda, ka pārējie darbinieki aktīvāk tiks meklēti īsi pirms darbības sākšanas ražotnē.

Jau vēstīts, ka “Rīgas mežu” kokapstrādes rūpnīcu ir plānots nodot ekspluatācijā līdz nākamā gada 31.janvārim. Iecerēts, ka rūpnīca katru gadu papildus varētu radīt viena miljona latu peļņu un ieguldījumi tās būvniecībā varētu atmaksāties divarpus vai triju gadu laikā. Kokapstrādes kompleksa jauda paredzēta 50 tūkstošu kubikmetru apaļkoksnes pārstrādei gadā, ļaujot saražot apmēram 25 000 kubikmetru žāvētu un ēvelētu zāģmateriālu, kuru pārdošanas cenas būtiski pārsniedz zāģbaļķu realizācijas ienākumus. Ražotnes izveidi par 3,4 miljoniem latu nodrošina būvkompānija “Merks”.

“Rīgas meži” ir dibināti 2008.gada janvārī. Uzņēmums pilnībā pieder Rīgas domei, un tā pamatkapitāls ir 70,99 miljoni latu. 2011.gadā “Rīgas meži” strādāja ar 2,861 miljona latu apgrozījumu, kas ir par 5,6% mazāk nekā 2010.gadā, un 226,1 tūkstoša latu zaudējumiem pretēji peļņai gadu iepriekš, liecina “Lursoft” datubāzē publicētais uzņēmuma gada pārskats.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+