Mobilā versija
+4.2°C
Ivars, Ilgvars
Trešdiena, 1. marts, 2017
18. marts, 2014
Drukāt

“Rīgas miesnieku” pārdēvēs par “HKScan Latvia” (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Gaļa gaļas pārstrādes uzņēmuma AS "Rīgas Miesnieks" renovētajā ražotnē.

Latvijas gaļas pārstrādes uzņēmums “Rīgas miesnieks” tiks pārdēvēts par “HKScan Latvia”.

Somijas pārtikas rūpniecības uzņēmumu grupa “HKScan” ir paziņojusi par divu tai piederošu Igaunijas uzņēmumu apvienošanu – gaļas pārstrādātājs “Rakvere Lihakombinaat” un putnu gaļas produkcijas ražotājs “Tallegg” maijā tiks apvienoti kompānijā “HK Estonia”.

Šīs reorganizācijas ietvaros tiks pārdēvēti arī “HKScan” grupā ietilpstošie gaļas pārstrādes uzņēmumi Latvijā un Lietuvā, proti, “Rīgas miesnieks”, kas ir “Rakvere Lihakombinaat” meitasuzņēmums, tiks pārsaukts par “HKScan Latvia”, bet Lietuvas uzņēmums “Klaipedos maisto mesos produktai” – par ” HKScan Lietuva”.

Tomēr gaidāmās izmaiņas neietekmēs produkcijas zīmolus un uzņēmumu darbiniekus, norāda “HKScan”.

“Rīgas miesnieks” ir dibināts 1922.gadā, un kopš 1998.gada kompānija ietilpst “HKScan” grupā. 2010.gada jūnijā “Rīgas miesnieks” iegādājās Jelgavas gaļas kombināta kontrolpaketi. “HKScan” ir viena no lielākajām pārtikas produktu ražošanas kompānijām Ziemeļvalstīs un ietver gaļas pārstrādes uzņēmumus Somijā, Zviedrijā, Dānijā, Polijā un Baltijas valstīs.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ne latviska nosaukuma produkciju Latvijā noteikti pirks mazāk.

  2. Tomēr, ja rūpīgāk palasa, ietekme uz zīmolu būs. Ja gaļas ražotāja firmas nosaukumā ir skaidri salasāma, pat izcelta norāde uz suņiem (can – canis), vai tomēr neradīsies negatīvas asociācijas un jaunas baumas? Vai Latvijas suņi turpmāk varēs dzīvot tik pat mierīgi?

"Grindeks" provizoriskā peļņa pērn 9,4 miljoni eiro (1)Latvijas zāļu ražotāja “Grindeks” koncerns pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 105,366 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 27,5% vairāk nekā
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (27)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+