Mobilā versija
+6.1°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
18. marts, 2014
Drukāt

“Rīgas miesnieku” pārdēvēs par “HKScan Latvia” (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Gaļa gaļas pārstrādes uzņēmuma AS "Rīgas Miesnieks" renovētajā ražotnē.

Latvijas gaļas pārstrādes uzņēmums “Rīgas miesnieks” tiks pārdēvēts par “HKScan Latvia”.

Somijas pārtikas rūpniecības uzņēmumu grupa “HKScan” ir paziņojusi par divu tai piederošu Igaunijas uzņēmumu apvienošanu – gaļas pārstrādātājs “Rakvere Lihakombinaat” un putnu gaļas produkcijas ražotājs “Tallegg” maijā tiks apvienoti kompānijā “HK Estonia”.

Šīs reorganizācijas ietvaros tiks pārdēvēti arī “HKScan” grupā ietilpstošie gaļas pārstrādes uzņēmumi Latvijā un Lietuvā, proti, “Rīgas miesnieks”, kas ir “Rakvere Lihakombinaat” meitasuzņēmums, tiks pārsaukts par “HKScan Latvia”, bet Lietuvas uzņēmums “Klaipedos maisto mesos produktai” – par ” HKScan Lietuva”.

Tomēr gaidāmās izmaiņas neietekmēs produkcijas zīmolus un uzņēmumu darbiniekus, norāda “HKScan”.

“Rīgas miesnieks” ir dibināts 1922.gadā, un kopš 1998.gada kompānija ietilpst “HKScan” grupā. 2010.gada jūnijā “Rīgas miesnieks” iegādājās Jelgavas gaļas kombināta kontrolpaketi. “HKScan” ir viena no lielākajām pārtikas produktu ražošanas kompānijām Ziemeļvalstīs un ietver gaļas pārstrādes uzņēmumus Somijā, Zviedrijā, Dānijā, Polijā un Baltijas valstīs.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ne latviska nosaukuma produkciju Latvijā noteikti pirks mazāk.

  2. Tomēr, ja rūpīgāk palasa, ietekme uz zīmolu būs. Ja gaļas ražotāja firmas nosaukumā ir skaidri salasāma, pat izcelta norāde uz suņiem (can – canis), vai tomēr neradīsies negatīvas asociācijas un jaunas baumas? Vai Latvijas suņi turpmāk varēs dzīvot tik pat mierīgi?

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (4)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+