Latvijā
Rīga

Rīgas mikrorajona realitāte: lai apklusinātu trokšņotājus, vīrietis “ņem talkā” nazi1


Ilustratīvs foro
Ilustratīvs foro
Foto-Fotolia

Mikrorajoni par ne pārāk drošu vietu parasti kļūst naktīs, bet izrādās, ka Iļģuciemā pat gaišā dienas laikā ir iespējamas nažu cīņas ar asiņainu iznākumu, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Rīta pusē viena no Kurzemes pārvaldes kārtības sargu ekipāžām saņēmusi izsaukumu uz kādu Vaidelotes ielas iekšpagalmu, kur apkārtējo mieru traucējusi skaļa atpūtnieku kompānija. Ierodoties policijai, viņi gan bija acīmredzamā reibumā, taču konfliktsituācijas neradīja un solīja doties tālāk. Lai arī apkaimē viss pieklusis, likumsargi nolēmuši pārliecināties par to, ka apreibušie ballīti neturpina blakus pagalmā, tādēļ lēnā garā turpinājuši patruļu un pēc došanās prom no izsaukuma vietas stūrējuši virzienā, kurp devusies kompānija. Tuvojoties blakus pagalmam, pie policistiem pieskrējis kāds vīrietis un sacījis, ka tur noticis uzbrukums ar nazi.Darbinieki apsekoja notikuma vietu un pamanīja vīrieti ar durtu brūci pieres rajonā, un uz notikuma vietu izsaukta ātrā palīdzība. Lai arī pēc notikušā, uzbrucējs, uz kuru norādījuši apkārtējie iemucis dzīvoklī, drīz vien viņš tomēr nolēmis doties ārā, kur viņu jau sagaidījuši kārtības sargi.

Tā kā arī otrs ķīviņā iesaistītais vīrietis bija acīmredzami cietis, kārtības sargi vēlreiz sazinājās ar mediķiem, kā arī kolēģiem Valsts policijā. Gaidot pārējo operatīvo dienestu ierašanos, vīri iztaujājuši kompāniju, lai saprastu, kas tad īsti noticis to dažu minūšu laikā kamēr apreibušie bija pazuduši no policistu redzesloka.

Izrādās, kompānija gājusi gar kādu māju, kad viņiem pa logu vīrietis ar rupjiem vārdiem aizrādījis, lai viņi netrokšņo – bariņš atbildi parādā nepalika un rezultātā izcēlās konflikts. Persona, kas pa logu aizrādīja par trokšņošanu, izskrēja ārā, turot rokās, nazi un metāla cauruli.

Uz notikuma vietu izsauktie mediķi secinājuši, ka abiem asinīm noplūdušajiem vīriešiem ir nepieciešami papildu izmeklējumi un ārstēšana, tādēļ pieņemts lēmums, gan uzbrucēju, gan cietušo nogādāt slimnīcā.

LA.lv