×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
12. jūnijs, 2017
Drukāt

Rīgas mikrorajonos aiztur rūdītus narkodīlerus

Foto: LETAFoto: LETA

Ilustratīvs foto.

Likumsargi pagājušā nedēļā Rīgas mikrorajonos aizturējuši rūdītus narkodīlerus, portāls LA.lv uzzināja Valsts policijā (VP).

Likumsargi ieguva informāciju par kādu personu, kura, iespējams, saistīta ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti. Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka Rīgas centrā, iespējams, kāds vīrietis pārdod MDMA jeb ekstazī tabletes.

Lai pārbaudītu iegūto informāciju, 8.jūnijā ap pusnakti likumsargi ieradās aizdomās turētās personas mājoklī, kur veica sankcionētu kratīšanu.

Pārbaudot aizdomās turētā mājokli, policisti atrada un izņēma aizdomīgas tabletes, kas izskatījās pēc ekstazī. Pēc šī fakta konstatācijas likumsargi turpat aizturēja aizdomās turēto 1987.gadā dzimušo vīrieti. Aizturētais jau vairākas reizes nonācis policijas redzeslokā par narkotisko vielu nelikumīgu apriti un zādzībām.

Ekspertīze apstiprināja, ka atrastās tabletes ir MDMA jeb ekstazī un to svars ir trīs grami.

Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu un realizāciju. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizturētajam vīrietim tika piespriests drošības līdzeklis apcietinājums.

Savukārt Teikā policisti 8.jūnijā aizturēja divas personas, kuras realizēja sevišķi bīstamo narkotiku karfentanilu.

Likumsargi, saņemot informāciju par divām personām, kuras Teikas apkārtnē pārdod karfentanilu, nekavējoties uzsāka izmeklēšanas darbības. Lai pārbaudītu iegūto informāciju, 8. jūnijā pie vienas no aizdomās turētajām personām mājoklī tika veikta sankcionēta kratīšana. Pēc pārbaudes 1974. gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts.

Tikmēr otrs pārdevējs, kurš dzimis 1987. gadā, tika aizturēts uz ielas Teikas rajonā. Pie viņa atrasti 0,0607 grami karfentanila.

Abas personas jau vairākas reizes nonākušas policijas redzeslokā par narkotisko vielu neatļautu realizāciju.

Saistībā ar šo noziegumu uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu nelielā apmērā ar nolūku tās realizēt. Piemērojamais sods ir brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+