Mobilā versija
+4.5°C
Leonīds, Leonīda
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
8. septembris, 2015
Drukāt

Rīgas mikrorajonos izplatās latvāņi; ierobežošanai nepieciešami 15 000 eiro (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas mikrorajonos izplatās Sosnovska latvānis, un tā ierobežošanai nepieciešami aptuveni 15 000 eiro, aģentūra BNS noskaidroja pašvaldībā.

Rīgas domes (RD) Mājokļu un vides departamenta Vides pārvalde vēstulē RD Mājokļu un vides komitejai norāda, ka Sosnovska latvāņi ieviesušies Zolitūdē, Torņakalnā, Mežciemā, Jaunciemā, Ķengaragā, Dārziņos un citos mikrorajonos.

Lai novērstu latvāņa izplatību Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā, nepieciešamais finansējums to ierobežošanai 2016.gadā ir aptuveni 15 000 eiro. Ierobežošana nepieciešama 16 dažādās teritorijās ar kopējo platību aptuveni četri hektāri. Departaments norāda, ka minētā informācija tiks precizēta atbilstoši Valsts augu aizsardzības dienesta datiem, izstrādājot latvāņa izplatības ierobežošanas pasākumu organizatorisko plānu.

Jautājumu par finansējuma piešķiršanu 2016.gada budžetā latvāņu apkarošanai ceturtdien, 10.septembrī, skatīs RD Mājokļu un vides komiteja.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. re ku tieši darbs priekš bēgļiem , lai pļauj latvāņus un tas nemaksās neko

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+