×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
23. novembris, 2013
Drukāt

Rīgas naktsklubi nedēļas nogalē darbosies pieklusinātāk

Autors: LETA/AFPAutors: LETA/AFP

Rīgas klubi ar klusuma brīdi vai pieklusinātāku vakara programmu pieminēs Zolitūdes traģēdijas upurus, liecina aģentūras LETA veiktā klubu pārstāvju aptauja.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja kluba “Pulkvedim neviens neraksta” pārstāvis Edgars Lejnieks, atcelts piektdien plānotais kluba 18 gadu jubilejas pasākums, un izklaides vieta šajā nedēļas nogalē darbosies pieklusinātāk. Tāpat traģēdijas upuri tiks pieminēti ar klusuma brīdi. “Kluba vadība un darbinieki izsaka visdziļāko līdzjūtību par notikušo traģēdiju Zolitūdē bojāgājušo ģimenēm un tuviniekiem, kā arī visiem cietušajiem,” norāda Lejnieks.

Savukārt kluba “Just” Kreatīvās daļas un mārketinga pārstāvis Aleksejs Molčanovs pavēstīja, ka saistībā ar traģiskajiem notikumiem Zolitūdē šajā nedēļas nogalē klubā tiks ievērots klusuma brīdis un skaļu pasākumu nebūs. “Noteikti aicināsim cilvēkus domāt un just līdzi cietušajiem un tuviniekiem. Esam privāts klubs, tādēļ darbu neapstādināsim, taču nebūs šovu vai atklātākas izklaides. Šajā nedēļas nogalē atgādināsim cilvēkiem par traģēdiju,” izteicās Molčanovs, piebilstot, ka kluba pārstāvji šos notikumus aicinās pieminēt arī sociālajos medijos.

SIA “Leopard” mārketinga vadītāja Kristīne Dombrovska aģentūrai LETA pavēstīja, ka patlaban ir pārtrauktas visas reklāmas aktivitātes, aktivitātes sociālajos tīklos un atcelti iknedēļas radioraidījumi, tādējādi ar simbolisku klusuma brīdi pieminot traģēdijas upurus, taču kluba “Coyote Fly” darbību nav plānots apturēt. “Mēs, tāpat kā visi Latvijas iedzīvotāji, esam satriekti par notikušo un izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem,” norāda Dombrovska.

Kluba “Melnā piektdiena” pārstāvis Valdis Bērzvads aģentūru LETA informēja, ka saistībā ar traģiskajiem notikumiem klubā piektdien nenotiks smagās mūzikas koncerts “Moca Metal Crew”. “Pārceļam to uz kādu citu no tuvākajām nedēļas nogalēm,” norādīja kluba pārstāvis, piebilstot, ka “Melnā piektdiena”, pieskaņojoties Latvijā izsludinātajām sērām, paliks slēgta līdz pat trešdienai.

Kā liecina medijiem izplatītā informācija, uz 29.novembri pārcelta piektdien plānotā Vecrīgas kokteiļbāra “Pacho music café” atklāšana.

Toties kluba “Piens” pārstāvis Mārtiņš Mielavs, kurš no ziņu aģentūras LETA uzzināja par saistībā ar traģēdiju izsludinātajām sērām, sacīja, ka “Pienā” netiek atzīmēti ne svētki, ne sēras un klubs darbosies, kā ierasts.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+