×
Mobilā versija
+10.2°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
3. janvāris, 2016
Drukāt

Rīgas naktspatversmēs joprojām ir brīvas vietas (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Aizvadītā nakts bija auksta, tādēļ Rīgas nakts patversmēs palielinājās uzņemto cilvēku skaits, lai gan tajās joprojām ir brīvas vietas, aģentūrai LETA skaidroja Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītāja Lita Brice.

Ņemot vērā, ka šodien Rīgā snieg, cilvēki aicināti doties uz patversmēm ne tikai tādēļ, lai sasildītos, bet arī, lai izžāvētu drēbes.

Sievietes tiek gaidītas jaunajā patversmē Pārdaugavā, Eiženijas ielā 1, informēja Brice. Viņa aicina tos cilvēkus, kuriem ir tāda vajadzība, izmantot iespēju un pavadīt sniegoto un auksto laiku patversmē, kur bez maksas būs gan jumts virs galvas, siltums un maltīte.

Patlaban Rīgas patversmes darbojas diennakts režīmā un tas nozīmē, ka patversmes telpās var uzturēties visu dienu.

Rīgas pilsētā darbojas septiņas naktspatversmes, kuras līdzfinansē Rīgas dome. Tajās kopā ir nodrošinātas 703 vietas, bet nepieciešamības gadījumā var palielināt vietu skaitu līdz 957.

Ja iedzīvotāju redzeslokā nonāk persona, kura uzturas dienas un nakts laikā dzīvošanai nepiemērotos apstākļos – uz ielas, dārza būdās, šķūnīšos, pamestās ēkās vai citās vietās – iedzīvotāji lūgti informēt Rīgas patversmes Mobilo brigādi ielu sociālajam darbam ar bezpajumtniekiem darba dienās no plkst.9 līdz 17 pa tālruni 27 023 550.

Rīgā pieejams arī dienas centrs bezpajumtniekiem, darbojas arī četras zupas virtuves, kā arī sešās vietās ir pieejams ēdināšanas pakalpojums par trūcīgām un maznodrošinātām atzītām ģimenēm (personām).

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Degpunktaa raadiija, Maskavasa ielaa, nemaz nenjem bezpajumtniekus,bet ja kaadam izdodas paarnakshnjot,tad no riita, jaatstaaj patversme. Ej kur gribi!

Draugiem Facebook Twitter Google+