×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
5. jūnijs, 2015
Drukāt

Rīgas Operas festivāla galā koncertu rādīs arī Berga bazārā

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Rīgas Operas festivāla galā koncertu “Viva Pucini” 7. jūnijā plkst. 19 būs iespēja noskatīties Lattelecom kanālā 360TV Kultūra uz lielā ekrāna brīvdabas koncertzālē Berga bazārā, LA.lv pavēstīja Lattelecom pārstāve Līga Bite.

“Lattelecom, sākot sadarbību ar Latvijas Nacionālo operu, apņēmās ar tehnoloģiju palīdzību operas un baleta mākslu padarīt pieejamāku plašākai sabiedrībai. Nozīmīgs solis šajā virzienā ir sperts – izveidots īpašs operai veltīts TV kanāls 360TV Kultūra, kas ēterā ir no 1. jūnija. Savukārt Rīgas Operas festivāla Galā koncerta tiešraide būs skatāma ne tikai Lattelecom televīzijā, bet arī brīvdabas koncertzālē Berga Bazārā, kur tāpat būs izlikta fotoizstāde ar LNO iestudējumu skaistākajiem mirkļiem,” stāsta uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

7. jūnijā brīvdabas koncertzāle Berga Bazārā būs atvērta no plkst. 18:30. Pirms koncerta, TV ēterā raidījuma vadītājs, diriģents Jānis Ozols un LNO dramaturgs Mikus Čeže stāstīs par Rīgas Operas festivāla plašo programmu, kā arī sniegs sīkāku ieskatu Galā koncerta tapšanā, piebilda Bite.

Koncerta “Viva Puccini!” pirmajā daļā skanēs Pučīni vienīgais garīgās mūzikas darbs Messa di Gloria, ko interpretēs diriģents Jānis Liepiņš, solisti Raimonds Bramanis un Jānis Apeinis, LNO koris un orķestris, savukārt otrās daļas programmā būs ievērojamā komponista operu skaistākās melodijas, ko diriģenta Mārtiņa Ozoliņa vadībā dziedās Maija Kovaļevska, Inga Kalna, Asmika Grigorjana, Hiromi Omura, Kristīne Zadovska, Dmitro Popovs, Murats Karahans, Samsons Izjumovs, Andris Ludvigs.

360TV Kultūra no 1. līdz 7. jūnijam bez papildu maksas skatāms visās Lattelecom televīzijas platformās – Interaktīvajā TV, Virszemes TV un Interneta TV. Kanāla vadītāju lomā iejutušies diriģents Jānis Ozols, TV personība Marta Selecka, kā arī kino zinātniece Dita Rietuma.

Rīgas Operas festivāls notiek jau astoņpadsmito reizi, un šogad par tā patronu kļuvis Lattelecom. Festivāls, kas pirmo reizi veltīts viena komponista – Džakomo Pučīni – daiļradei, notiek no 5. līdz 18. jūnijam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+