Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
24. oktobris, 2016
Drukāt

“Rīgas Pantomīma” ar jaunu izrādi svinēs 60 pastāvēšanas gadus

Publicitātes attēlsPublicitātes attēls

VEF Kultūras pils Ansamblis “Rīgas Pantomīma” aicina uz 60 gadu jubilejai veltītu izrādi “No spēles līdz spēlītei”, kas būs skatāma 16. novembrī plkst. 19 Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, LA.lv uzzināja VEF Kultūras pilī.

Ansamblis “Rīgas Pantomīma” savas 60. jubilejas gadā iestudējis izrādi “No spēles līdz spēlītei”, kas stāsta par cilvēka kā sociālas un saprātīgas būtnes izaugšanu kopā ar bērnības spēlēm, par spēju pielāgoties mūsdienu tehnoloģiju bumam, par datorspēlēm, kuras, neraugoties uz dažādiem aizspriedumiem, tomēr spēj ne tikai aizraut, bet nereti arī satvert savos valgos. Un tas liek aizdomāties par to, kas īsti “spēlītē” ir situācijas noteicējs – tas, kurš spēlē vai tas, ko spēlē.

Bērnības brīnumi seko mums līdzi visu dzīvi, un, pienākot laikam, šie brīnumi tiek nodoti tālāk saviem bērniem, un laimes zeme atkal atgriežas, tik šoreiz jau jaunās fantāzijās. Fantāzija ir tā, kas palīdz spēlēt spēles. Ansambļa “Rīgas Pantomīma” izrāde ir tā, kas palīdzēs šīs spēles visiem atcerēties – no spēles līdz pat spēlītei!

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (4)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+