Mobilā versija
+4.2°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
28. janvāris, 2015
Drukāt

Rīgas parkos pēc iedzīvotāju ierosmes ziemā izvieto putnu barotavas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas meži” daļas Dārzi un parki dārznieki novērojuši parku apmeklētāju vēlmi pabarot pilsētā ziemojošos putnus, izvietojot kokos no sagrieztām piena pakām un plastmasas pudelēm darinātas barotavas, informē uzņēmumā.

Rīgas parku apsaimniekotāji pozitīvi novērtē iedzīvotāju iniciatīvu, diemžēl šādas barotavas ne pārāk labi iederējās parka ainavā. Tādēļ sadarbībā ar uzņēmuma “Rīgas meži” kokzāgētavu “Norupe” izgatavoti vairāki desmiti koka barotavu, kas ziemas periodā izvietotas Vērmanes dārzā, Esplanādē, Viesturdārzā un Līvu laukumā.

Parku apmeklētāji tiek aicināti līdz pat pavasarim pabarot putnus ar līdzpaņemto barību, izmantojot šīs barotavas un nekaitējot videi.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (65)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+