Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
4. janvāris, 2016
Drukāt

Rīgas pašvaldība tā dēvētāas “puteņa biļetes” vēl šodien neieviesīs

Foto: LETAFoto: LETA

Šodien Rīgas pašvaldība vēl neizskata iespēju ieviest tā dēvētās “puteņa biļetes” jeb izsludināt iespēju bez maksas izmantot sabiedrisko transportu sastrēgumu mazināšanai.

Rīgas vicemērs Andris Ameriks (GKR) aģentūrai LETA skaidroja, ka pašreizējos laikapstākļos šāda nepieciešamība nepastāv. Tomēr turpmākajās dienās atkarībā no vajadzības un laikapstākļiem šī iespēja varētu tikt izmantota, sacīja Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs.

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S) šonedēļ ir atvaļinājumā, aģentūra LETA pārliecinājās Rīgas domē.

Kā ziņots, Rīgas ceļu uzturētāji ir gatavi strādāt, lai sakārtotu ielas un izvestu sniegu, un pašreiz Rīgā neesot nevienas ielas, kas nebūtu caurbraucama, bet turpmāko divu trīs dienu laikā pilsēta tiks sakārtota, preses brīfingā žurnālistiem sacīja Ameriks.

Gaidāmajā naktī plānota sniega izvešana, tādēļ iedzīvotājiem būs jārēķinās ar ierobežojumiem auto novietošanā. Par ierobežojumiem pašvaldība iedzīvotājus laicīgi informēšot gan ar sociālo tīklu, gan pasta starpniecību, sacīja Ameriks. Sniega izvešanu plānots sākt no Vecrīgas.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+