Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
23. decembris, 2015
Drukāt

Rīgas pašvaldības darbinieki varēs svinēt pareizticīgo Ziemassvētkus (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas Kristus Piedzimšanas katedrālē notiek pareizticīgo Ziemassvētku dievkalpojums. 2015. gads.

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs parakstījis rīkojumu, nosakot, ka Rīgas pašvaldības institūciju un iestāžu darbinieki 7.janvāri, kad tiek svinēti pareizticīgo un vecticībnieku Ziemassvētki, var izmantot kā brīvdienu, LA.lv uzzināja Rīgas domē.

Rīkojums izdots, pamatojoties uz likuma “Par pašvaldībām” un Darba likuma normām.

Līdzīga prakse, ļaujot atzīmēt savas konfesijas Ziemassvētkus, ir arī Rēzeknē, Daugavpilī un citās pašvaldībās, kurās dzīvo daudz pareizticīgo un vecticībnieku.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Vai nav kauns 100 gudrajiem 11 novembris nav brīvdiena ,bet pašvaldības kas balsoja par otru Valsts valodu var BRĪVI noteikt sev brīvdienas.Padomju juristi.

  2. Okupācijas klusās legalizēšanas sastāvdaļa.

  3. Nemaz nebūtu tik slikti, ja viņi svinētu katru
    no 365 dienām gadā(kā brīvdienas) !

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+