×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
17. decembris, 2014
Drukāt

Rīgas pašvaldības iestādēs strādājošajiem pareizticīgo Ziemassvētkos piešķirs brīvdienu (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Zēns pareizticīgo Ziemassvētku dievkalpojuma laikā Rīgas Kristus Piedzimšanas katedrālē.

Rīgas mērs Nils Ušakovs (“Saskaņa”) ar rīkojumu noteicis, ka Rīgas pašvaldības institūciju un iestāžu darbinieki 7.janvāri, kad tiek svinēti pareizticīgo un vecticībnieku Ziemassvētki, var izmantot kā brīvdienu, informē Rīgas domē.

Darbiniekiem, kuri vēlēsies izmanot brīvdienu pareizticīgo Ziemassvētku atzīmēšanai, vienojoties ar vadību, šī brīvdiena būs jāatstrādā.

“Rīgā ir desmitiem tūkstošu pareizticīgo un vecticībnieku, un viņiem ir tiesības uz brīvdienu šajos svarīgajos svētkos. Man ir prieks, ka Saeima konceptuāli jau atbalstīja likumprojektu noteikt 7.janvāri par brīvdienu. Bet, kamēr Saeimā vēl notiek darbs, es izmantoju likuma normas, lai dotu šo iespēju tūkstošiem pareizticīgo un vecticībnieku, kas strādā Rīgas pašvaldībā,” saka Ušakovs.

Rīkojums izdots, pamatojoties uz likuma “Par pašvaldībām” un Darba likuma normām. Tas attiecināms uz pašvaldības departamentu, iestāžu, uzņēmumu darbiniekiem, kur kopumā nodarbināti vairāk nekā 25 000 cilvēku.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. No Lietuvas: kad Latvijā būs brīva diena ēbrejiem un musulmaņiem viņu reliģiskajos svētkos? Kas par daudz tas par daudz! Vai Krievijā ir oficiālas brīvdienas katoļu Ziemassvētkos?i

  2. Ušaks veiksmīgi īsteno savu maizes devēju ,kremļa uzdevumu,šķelt Latvijas sabiedrību

  3. Ušaks veiksmīgi īsteno savu maizes devēju ,kremļa uzdevumu,škelt Latvijas sabiedrību

  4. Bravo! Tieshi ta! Lielisks risinajums. Malacis Ushakova kungs! Tas ir svarigi musu Latvijas krieviem beidzot justies majas..

Draugiem Facebook Twitter Google+