×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
30. septembris, 2013
Drukāt

Rīgas pensionāri, skolēni, studenti un skolotāji vilcienā var izmantot e talonu

vilciens15

No rītdienas, 1.oktobra, vilcienos Rīgas robežās vairākas pasažieru kategorijas var sākt izmantot SIA “Rīgas satiksme” izsniegtos e talonus, portālam “LA.lv” pastāstīja AS “Pasažieru vilciens” sabiedrisko attiecību nodaļā.

Vilcienā ar e talonu var sākt norēķināties kopumā 13 pasažieru kategorijas, kurām piešķirtas Rīgas domes atlaides braukšanai sabiedriskajā transportā, tostarp skolēni, pensionāri, studenti, skolotāji, daudzbērnu ģimeņu vecāki, profesionālo un arodskolu audzēkņi. Pasažieriem, kam Rīgas sabiedriskajā transportā braukšana ir bez maksas, arī par vilciena biļeti Rīgas robežās turpmāk nebūs jāmaksā, bet studenti un skolotāji saņems sev pienākošās atlaides vienreizējiem braucieniem un mēneša abonenta biļetēm.

Lai reģistrētu braucienu vilcienā, pasažieriem ir jābūt personalizētajam e talonam, kas apliecina viņa tiesības saņemt braukšanas atlaides. Iekāpjot vilcienā, savs e talons jāreģistrē aparātā, kas būs pie vilciena konduktora. Šāda sistēma vilcienos būs, jo konduktors var pārvietoties pa vagoniem un pārbaudīt visus braucējus, tādējādi izslēdzot braukšanu bez biļetes vai reģistrēta e talona.

Ar e talonu var norēķināties par braukšanu vilcienā Rīgas pilsētas robežās, tas ir – līdz/no stacijām Babīte, Baloži, Dārziņi, Jugla un Vecāķi. Ja pasažieris vēlēsies turpināt braucienu līdz tālākai pieturai, viņam pie konduktora jāiegādājas biļete bez papildu piemaksas.

Pasažieri, kas izmanto sabiedrisko transportu par pilnu maksu, bez atlaidēm, e talonus vilcienus varēs sākt izmantot novembrī.

Visa informācija par e talona lietošanu vilcienā atrodama arī mājas lapā internetā www.pv.lv.

e_talona_darbibas_zona_A5

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +18.7
Alūksne +16.7
Daugavpils +16
Saldus +15.1
Liepāja +13.7
Jelgava +15.5
Ventspils +15.4
Limbaži +15
Madona +16.8
Rēzekne +16.2
Draugiem Facebook Twitter Google+