Mobilā versija
+1.2°C
Aldonis, Agija
Otrdiena, 28. marts, 2017
21. marts, 2016
Drukāt

Rīgas pilī izvietos latviešu mākslinieču “Vasaru” un “Ziemu”

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts prezidenta kancelejas par 18 260 eiro iegādātās gleznas no SIA “Mākslas galerija “Daugava”” paredzēts izvietot Rīgas pils reprezentācijas telpās, aģentūrai LETA apliecināja Valsts prezidenta padomniece Kristīne Jaunzeme.

Pamatojoties uz Rīgas pils atjaunošanas padomes lēmumu, Valsts prezidenta kanceleja ir iegādājusies divas gleznas – gleznu “Ziema”, kuras autore ir Dace Lielā, un gleznu “Vasara” (“Dārzs”), kuras autore ir Līga Purmale.

Abu gleznu cena ir attiecīgi 10 130 eiro un 8 130 eiro, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Saskaņā ar Rīgas pils atjaunošanas padomes apstiprinātajiem Rīgas pils interjera risinājumiem gleznas paredzēts izvietot Rīgas pils reprezentācijas telpās.

Jau ziņots, ka Valsts prezidenta kanceleja par 18 260 eiro iegādājusies gleznas, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.

Kā norādīts paziņojumā, konkursā saņemts tikai viens piedāvājums – no SIA “Mākslas galerija “Daugava””, kas arī pasludināta par uzvarētāju.

Pievienot komentāru

Apbalvotas skaistākās pērnā gada grāmatasJau 24. reizi izvērtēts grāmatu vizuālais ietērps un sumināti laureāti, un šovakar Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē pasniegtas grāmatu mākslas konkursa "Zelta ābele 2016" balvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+