Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
21. marts, 2016
Drukāt

Rīgas pilī izvietos latviešu mākslinieču “Vasaru” un “Ziemu”

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts prezidenta kancelejas par 18 260 eiro iegādātās gleznas no SIA “Mākslas galerija “Daugava”” paredzēts izvietot Rīgas pils reprezentācijas telpās, aģentūrai LETA apliecināja Valsts prezidenta padomniece Kristīne Jaunzeme.

Pamatojoties uz Rīgas pils atjaunošanas padomes lēmumu, Valsts prezidenta kanceleja ir iegādājusies divas gleznas – gleznu “Ziema”, kuras autore ir Dace Lielā, un gleznu “Vasara” (“Dārzs”), kuras autore ir Līga Purmale.

Abu gleznu cena ir attiecīgi 10 130 eiro un 8 130 eiro, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Saskaņā ar Rīgas pils atjaunošanas padomes apstiprinātajiem Rīgas pils interjera risinājumiem gleznas paredzēts izvietot Rīgas pils reprezentācijas telpās.

Jau ziņots, ka Valsts prezidenta kanceleja par 18 260 eiro iegādājusies gleznas, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.

Kā norādīts paziņojumā, konkursā saņemts tikai viens piedāvājums – no SIA “Mākslas galerija “Daugava””, kas arī pasludināta par uzvarētāju.

Pievienot komentāru

"Sēnītei" un Liepājas teātrim piešķirs kultūras pieminekļa statusuKafejnīcas "Sēnīte" ēka un Liepājas teātris iekļauti valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā, liecina oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" publicētie paziņojumi.
Draugiem Facebook Twitter Google+