Mobilā versija
Brīdinājums -0.9°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
21. marts, 2016
Drukāt

Rīgas pilī izvietos latviešu mākslinieču “Vasaru” un “Ziemu”

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts prezidenta kancelejas par 18 260 eiro iegādātās gleznas no SIA “Mākslas galerija “Daugava”” paredzēts izvietot Rīgas pils reprezentācijas telpās, aģentūrai LETA apliecināja Valsts prezidenta padomniece Kristīne Jaunzeme.

Pamatojoties uz Rīgas pils atjaunošanas padomes lēmumu, Valsts prezidenta kanceleja ir iegādājusies divas gleznas – gleznu “Ziema”, kuras autore ir Dace Lielā, un gleznu “Vasara” (“Dārzs”), kuras autore ir Līga Purmale.

Abu gleznu cena ir attiecīgi 10 130 eiro un 8 130 eiro, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Saskaņā ar Rīgas pils atjaunošanas padomes apstiprinātajiem Rīgas pils interjera risinājumiem gleznas paredzēts izvietot Rīgas pils reprezentācijas telpās.

Jau ziņots, ka Valsts prezidenta kanceleja par 18 260 eiro iegādājusies gleznas, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.

Kā norādīts paziņojumā, konkursā saņemts tikai viens piedāvājums – no SIA “Mākslas galerija “Daugava””, kas arī pasludināta par uzvarētāju.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+