×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
9. februāris, 2017
Drukāt

Rīgas pilī nokritusi lustra; cilvēki nav cietuši (17)

Rīgas pils Baltā zāle. Foto - LETARīgas pils Baltā zāle. Foto - LETA

Rīgas pils vestibilā šodien, 9. februārī, nokritusi lustra, LA.lv informēja Valsts prezidenta kanceleja.

Par notikušo informēts Rīgas pils apsaimniekotājs VAS “Valsts nekustamie īpašumi”, kas patlaban noskaidro notikušā iemeslus.

Incidentā nav cietušo un tas nekādā veidā nav ietekmējis Valsts prezidenta kancelejas darba kārtību.

Negadījums noticis dienā, kad Latvijā vizītē un arī pilī viesojas Vācijas prezidents Joahims Gauks.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. Tajos laikos, kad bija atbildība:
  lielgabala lējējam bija ar savu lieto lielgabalu pašam jāizšauj trīs pilni lādiņi – izšāva un nekas nenotika, saņēma algu,; izšāva , liegabals uzsprāga – pats vainīgs, brāķi izlējis …
  Tā 33 vīru 3 mēneši komisijas spriedīs, ko un kā …. un nekā …Kā MAXIM veikalā ar sabrukšanu… nav ”autora” – vien pie otra, tas pie trešā un tā līdz Fedjam ar krāsu spainīti…

 2. Āķis pie kura piekārta nelaimīgā lustra lielajā pilī iespējams bija no tā paša materiāla kā lielā veikala Maksimas skrūve ,kas kopā nesaturēja divas kopnes.Ieteikums valdībai,partijām ,koalīcijai ,ierēdņiem ,prezidentam izsludināt konkursu par tēmu: visu lustru stiprinājuma pārbaudi lielajā pilī,paredzēt adekvātu atalgojumu izpildītājiem, par dāsno atalgojumu paredzēt ,,otkatu,, konkursa izsludinātājiem ne lielāku par 20%, var piesaistīt arī ārzemju speciālistus.

 3. Latvija nevar atļauties tik dārgu Prezidenta kanceleju. Darbinieku skaitu vajadzētu samazināt uz pusi.

 4. Re kā vecā,sirmā pils turas pretim komunistu un sovjietu okupācijai!Pat remonti nelīdz.Bet Vējonis ir jau traki sevi pārvērtējis un nesapratīs pat,ja ar vāli pa pieri.Tas laikam bija smalks mājiens par to veco pils kungu,kurš N-tos gadus tur kalpojis,bet Vējonis atšķirīgi no Ilzes u.c. večukam prēmijā tikai pāris simtus.Kā viņš šodien “izcēlās”starp trim prezidentiem!ASV,ASV un ASV šis administrāciju Trampa liks zem naga.Kas tas ir tādā pasākumā vienā teikumā trīs “ASV”?Izskatās,ka viņu speciāli izstāda muļķa lomā.

 5. Nu Re, nu Re

 6. Uzmanību! Zem lustrām nestāvēt!

 7. Bijušie čekisti būs aizzāģējuši ķēdes, kas notur lustras!

 8. Tās jau ir beigu sākums. Tā zagļu varza spēj nelietības pastrādāt prātam neaptveramā veidā. Nesodīti grābt un grābt, nu šausmīga valsts. Turpmāk visas ārzemnieku vizītes tikai vasarā – piknika veidā. Un vietas piknikpieņemšanām jāizvēlas bez zelta tiltu šķērsošanas.

 9. vismaz kauna sajūta kādam ir? Tālāk vairs nav kur!

 10. manis pec ta sunu buda vispar var uziet gaisa

 11. Varbūt tas ir pēdējais brīdinājums un zīme,ka visas valsts sabrukšana drīz var pienākt? Ka lietas netiek pareizi darītas!!!Ka grēkots un zagts ir par daudz!

 12. Būtu brīnums, ja nekas nenokristu, neapplūstu, neaizsviltos…

 13. Pils ir apburta. Pa pils telpām jāizvadā laimes lācis, lai iztrenc visus nelabos,kas tur neatlaidīgi cenšas pastrādāt nedarbus.Te deg,te pārplūst,te gāžas. Nudien, nešķīstais uzdarbojas.

 14. Būtu brīnums, ja nekas nenokristu, neaizdegtos, napplūstu…

 15. Padomju latvijas celtniecības īpatnības… Kāda tauta – tāda valdošā elite… melojam, zogam, slepkavojam! Būtu kāds politiķis lustras nosists, būtu vismaz notikušajam kāda pievienotā vērtība…

Draugiem Facebook Twitter Google+