Latvijā
Rīga

Rīgas pilsētas būvvaldes vadītāja komandējumi gada laikā izmaksājuši 9500 eiro 16

Foto-LETA

Rīgas pilsētas būvvaldes direktora Ingusa Vircava komandējumi pērn izmaksājuši 9500 eiro, aģentūrai LETA apstiprināja Būvvaldes pārstāvis Edgars Butāns.

Butāns norāda, ka Vircavs pēdējā laikā ir devies vairākos komandējumos, kas veltīti dažādiem ar būvniecību, labiekārtojumu, kultūras mantojuma saglabāšanu un nekustamā īpašuma tirgus attīstību saistītiem tematiem, ar mērķi pārstāvēt Rīgas pilsētu un gūt pieredzi par jaunākajām nozares tendencēm un potenciālajiem risinājumiem Rīgas attīstībai.

“Rīgas būvvalde ir iestāde, kas, pieņemot lēmumus par teritorijas plānojumiem un būvniecības iecerēm, nereti konsultē un iesaka alternatīvus risinājumus, kas vērsti uz to, lai panāktu maksimāli modernu un mūsdienīgu Rīgas pilsētvidi. Tieši šajās konferencēs un forumos iegūtā pieredze un informācija par citu valstu ambicioziem sasniegumiem ļaus vēl efektīvāk piedāvāt vietējiem un ārvalstu investoriem tiem nepieciešamo atbalstu tādu būvniecības ideju radīšanā, kas atbilst Rīgas ekonomiskajam potenciālam,” skaidroja Butāns.

LA.lv