×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
8. janvāris, 2015
Drukāt

Rīgas pilsētas kanāla ledū ielūzis 16 gadus vecs jaunietis

Foto - LETAFoto - LETA

Ar ledu un sniegu klātais Rīgas kanāls.

Vakar Rīgas pilsētas kanāla ledū ielūzis 16 gadus vecs jaunietis, kura draugi cietušajam palīdzējuši izkļūt no ūdens, informē Rīgas Pašvaldības policija (RPP).

7.janvāra vakarā RPP darbinieki saņēmuši informāciju, ka pilsētas kanālā, Krišjāņa Barona ielas tuvumā, iekritusi kāda persona. Izmantojot operatīvā transportlīdzekļa speciālos skaņas un gaismas signālus, pašvaldības policijas darbinieki steidzās uz notikuma vietu, kur notikušā aculiecinieki norādīja, ka persona, kura iekritusi kanālā, draugu spēkiem no ūdens izvilkta un atrodas tuvējā kafejnīcā.

Kafejnīcas telpās policijas darbinieki sastapa jauniešus, no kuriem viens, ledū ielūzušais, sildījās sasedzies segā. Nekavējoties uz notikuma vietu izsaukti Neatliekamas medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri pieņēma lēmumu 16 gadus veco jaunieti hospitalizēt.

Abi ledū ielūzušā draugi -12 gadus veci zēni, kuri bija palīdzējuši cietušajam izkļūt no ledus,- nogādāti dzīvesvietā un nodoti viena zēna mātei. Ar sievieti un bērniem veiktas pārrunas par ledus bīstamības situācijām un dzīvības apdraudējumu, atrodoties uz ledus.

Tāpat vakar pirms plkst.17 policijas darbinieki saņēma informāciju, ka pa pilsētas kanāla ledu Krišjāņa Valdemāra ielas tuvumā staigā vairākas nepilngadīgas personas.

Norādītajā adresē sastapti trīs jaunieši, kuri joprojām atradās uz ledus. Ar no ledus noceltajiem 13, 15 un 16 gadus vecajiem jauniešiem veiktas nopietnas pārrunas, pēc kurām jaunie cilvēki atvainojās par savu rīcību un solījās to vairs neatkārtot.
RPP iedzīvotājiem atgādina, ka ledus nekad nav drošs. Iedzīvotāji lūgti ar neapdomīgu rīcību neapdraudēt savu un citu dzīvību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+