×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
12. februāris, 2015
Drukāt

Rīgas pilsētas lombardu par 880 000 eiro pirks SIA “ExpressCredit” (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ar zīmolu “Lombards24.lv” strādājošā SIA “ExpressCredit” par 880 000 eiro pirks Rīgas pašvaldībai piederošo SIA “Rīgas pilsētas lombards”, informē “ExpressCredit” valdes priekšsēdētājs Agris Evertovskis.

“ExpressCredit” ceturtdien noslēgs pirkuma līgumu par “Rīgas pilsētas lombarda” iegādi, kas notiks atbilstoši Rīgas domes 11.februāra izsoles rezultātiem. Kopējā darījuma summa ir 880 000 eiro. Atbilstoši izsoles noteikumiem “ExpressCredit” maksājumu veiks viena mēneša laikā no pirkuma līguma noslēgšanas dienas.

“Rīgas pilsētas lombards ir viens no senākajiem lombardiem Latvijā, līdz ar to esam patiesi gandarīti, ka turpmāk būsim lombardu vēstures un tradīciju turētāji Latvijā. Vienlaikus atzinīgi vērtējam Rīgas domes lēmumu nekropļot konkurenci un izsolīt pašvaldības uzņēmumu. Uzskatām, ka šis solis tikai uzlabos pakalpojuma kvalitāti,” norāda Evertovskis.
 
Pēc viņa teiktā, akcionāru maiņa būtiski neietekmēs uzņēmuma darbību. “ExpressCredit” neredz nepieciešamību veikt kardinālas izmaiņas lombarda darbībā. Nekas nemainīsies arī “Rīgas pilsētas lombarda” klientiem.

SIA “ExpressCredit” norāda, ka Rīgas lombarda iegādes darījums ir stratēģisks uzņēmuma vadības lēmums, lai turpinātu uzņēmumu attīstību, kā arī nostiprinātu tirgus līdera pozīcijas. Kompānija pēdējos gadus ir veikusi nozīmīgas investīcijas, lai attīstītu filiāles visā Latvijā un nodrošinātu ērtu un drošu pakalpojumu.

Rīgas pilsētas lombards savu darbību uzsāka jau 1802. gadā, bet oficiāli tas reģistrēts 1895. gadā. Lombardā ir plašs veikals, kas sastāv no mākslas priekšmetiem, juvelierizstrādājumiem, zelta un sudraba izstrādājumiem, dārgakmeņiem, monētām, sadzīves priekšmetiem. Tas atrodas Vecrīgā, Kalēju ielā 18/20.

SIA “ExpressCredit” ir licencēts nebanku paterētāju kreditēšanas uzņēmums, kas dibināts 2009. gadā. SIA “ExpressCredit” darbojas 38 lielākajās Latvijas pilsētās un apdzīvotās vietās 95 filiālēs, piedāvājot patērētājiem aizdevumu pret kustamas mantas ķīlu (lombarda kredīts), aizdevumu bez ķīlas.

SIA “ExpressCredit” īpašnieki ir SIA “Express Holdings” (51%), SIA “Ebility” (24,5%), SIA “AE Consulting” (24,5%).

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jauki! No sākuma kredītņš spēlei “Laimētavā”,pēc tam lombardā notā muļka spēlmaņa pa lēto zelta gredzentiņus…….Burvīgs uzņēmums!

Draugiem Facebook Twitter Google+