Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
1. jūlijs, 2016
Drukāt

Rīgas restorānu bieds – solīda izskata vīrietis, kurš nemaksā par maltītēm (5)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ilustratīvs foto

Valsts policija (VP) kārtējo reizi aizturējusi vīrieti, kurš pēc maltītes ieturēšanas restorānā, nesamaksājot devās prom.

Vakar, 30. jūnijā, ap pulksten 17.00 kādā restorānā Krišjāņa Barona ielā iegāja solīda izskata vīrietis un pasūtīja ēdienu. Pēc maltītes ieturēšanas viņš mēģināja atstāt telpu, nesamaksājot savu rēķinu 30 eiro apmērā. Restorāna darbinieki izsauca VP.

Notikuma vietā ieradās Rīgas Centra iecirkņa patruļpolicisti. Kā izrādījās, 1984. gadā dzimušais vīrietis jau iepriekš bija nolēmis nemaksāt un rīkojies ļaunprātīgi. Turklāt nemaksāšana par maltītēm restorānos vīrietim bija kļuvusi par sava veida “hobiju”.

Šis ir jau kārtējais pret vīrieti uzsāktais kriminālprocess par šādu rīcību. Viens šāda veida kriminālprocess jau ir nodots kriminālvajāšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Vienkārši restorānam jaalgo labs štaukotājs ,lai pēc labām pusdienām tā labi noblietē. Ja vienreiz tā ritīgi tad otroreiz jau domās vai vērts veselību bojāt. Paņēmieniem īsiem

  2. Norda brālis?

  3. Orģināls hobijs, interesanti, cik restorānu bija paspējis apstaigāt. Varbūt iecēlis sevi par sava veida ekspertu un raksta atsauksmes portālos. Par zagšanu jau viņu nevar tiesāt un par orģināliem hobijiem jau arī netiesā. Diezin kādu pantu piemēros un cik jaunietis dabūs!

  4. kurš kaunu neprot,tas badā nemirst ?

  5. Laikam ķoniņš no Gobzemes

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+