×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
18. novembris, 2016
Drukāt

Rīgas sabiedriskajā transportā 18.novembrī var braukt bez maksas

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Šodien bez maksas varēs braukt Rīgas sabiedriskajā transportā un izmantot stāvvietas, informēja pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” pārstāvis Viktors Zaķis.

Sabiedriskais transports šodien kursēs pēc brīvdienu saraksta. Minibusi kursēs pēc svētdienu un brīvdienu saraksta. Autobusā, trolejbusā un tramvajā valsts svētkos varēs braukt bez maksas, bet par braucienu minibusā būs jāmaksā ierastajā kārtībā.

Nacionālo bruņoto spēku un Iekšlietu ministrijas vienību militārās parādes norises laikā ir iespējami sabiedriskā transporta kavējumi maršrutos, kas skar Akmens tiltu, Aspazijas bulvāri, Raiņa bulvāri, Merķeļa ielu, Brīvības bulvāri, Brīvības ielu un Bruņinieku ielu.

Svinīgā pasākuma un Valsts prezidenta uzrunas laikā, kas notiks pie Brīvības pieminekļa, no plkst.19.20 līdz 20.20 ir iespējami īslaicīgi sabiedriskā transporta kavējumi maršrutos, kas skar Zigfrīda Annas Meierovica bulvāri, Aspazijas bulvāri, Raiņa bulvāri, Brīvības bulvāri un Brīvības ielu.

Tā kā svētku uguņošanas laikā tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme pāri Akmens tiltam, 22.maršruta autobusi kursēs līdz pieturvietai “Centrālā stacija”, tad apgriezīsies pretējā braukšanas virzienā un brauks pa Gogoļa ielu, Marijas ielu (apgriežas braukšanai pretējā virzienā kā 8.autobusa maršruts Stacijas laukumā), tālāk pa Gogoļa ielu, Lāčplēša ielu, Salu tiltu, Mūkusalas ielu, Akmeņu ielu, Valguma ielu, Uzvaras bulvāri un tālāk pa maršrutu. Pieturvietas “13. janvāra iela”, “Grēcinieku iela” netiks apkalpotas, savukārt pieturvietā “Centrāltirgus” virzienā uz lidostu autobuss nepieturēs. Tas pieturēs starppilsētu autobusu pieturvietā “Nacionālā bibliotēka” Uzvaras bulvārī.

Maksas autostāvvietas, kuras apkalpo “Rīgas satiksme”, šodien varēs izmantot bez maksas, izņemot apakšzemes stāvvietu Krišjāņa Valdemāra ielā 5a, – tur par auto novietošanu būs jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Klientu apkalpošanas centri šodien būs slēgti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+