Mobilā versija
-0.5°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
4. augusts, 2015
Drukāt

“Rīgas satiksme” atmaksājusi vairāk nekā 40 tūkstošus par veco tarifu iegādātu biļešu

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmums “Rīgas satiksme” līdz šā gada 28.jūlijam atmaksājis vairāk nekā 40 tūkstošus neizmantoto biļešu, kas iegādātas par iepriekšējo tarifu, aģentūrai BNS pastāstīja kompānijas preses sekretārs Viktors Zaķis.

Viņš norādīja, ka nav apkopota precīza informācija par kādu naudas summu darījumi veikti, jo daudzi cilvēki vēlējās nevis saņemt atpakaļ naudu, bet gan neizmantotās biļetes samainīt pret biļetēm ar jauno tarifu. “Interesentu, kas vēlas saņemt naudu par neizmantotajām biļetēm, kas tika iegādātas par veco tarifu, skaits katru mēnesi sarūk,” atzīmēja Zaķis.

Vienlaikus viņš atgādināja, ka naudu par neiztērētajām biļetēm varēs saņemt līdz 2016.gada 31.janvārim.

Aģentūra BNS jau rakstīja, ka no 1.februāra brauciens Rīgas sabiedriskajā transportā maksā 1,15 eiro iepriekšējo 0,6 eiro vietā.

“Rīgas satiksme” nodrošina Rīgā pasažieru pārvadājumus ar autobusiem, tramvajiem un trolejbusiem. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Rīgas dome.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+