Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
4. augusts, 2015
Drukāt

“Rīgas satiksme” atmaksājusi vairāk nekā 40 tūkstošus par veco tarifu iegādātu biļešu

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmums “Rīgas satiksme” līdz šā gada 28.jūlijam atmaksājis vairāk nekā 40 tūkstošus neizmantoto biļešu, kas iegādātas par iepriekšējo tarifu, aģentūrai BNS pastāstīja kompānijas preses sekretārs Viktors Zaķis.

Viņš norādīja, ka nav apkopota precīza informācija par kādu naudas summu darījumi veikti, jo daudzi cilvēki vēlējās nevis saņemt atpakaļ naudu, bet gan neizmantotās biļetes samainīt pret biļetēm ar jauno tarifu. “Interesentu, kas vēlas saņemt naudu par neizmantotajām biļetēm, kas tika iegādātas par veco tarifu, skaits katru mēnesi sarūk,” atzīmēja Zaķis.

Vienlaikus viņš atgādināja, ka naudu par neiztērētajām biļetēm varēs saņemt līdz 2016.gada 31.janvārim.

Aģentūra BNS jau rakstīja, ka no 1.februāra brauciens Rīgas sabiedriskajā transportā maksā 1,15 eiro iepriekšējo 0,6 eiro vietā.

“Rīgas satiksme” nodrošina Rīgā pasažieru pārvadājumus ar autobusiem, tramvajiem un trolejbusiem. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Rīgas dome.

Pievienot komentāru

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (6)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+