Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
5. septembris, 2014
Drukāt

“Rīgas satiksme” sāk izsniegt ISIC skolēna e-karti

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centros Rīgas vispārizglītojošo un profesionālo skolu audzēkņiem no piektdienas, 5. septembra, ir pieejama starptautiska apliecība – ISIC (International Scholar Identity Card) skolēna e-karte, informē “Rīgas satiksmes” preses sekretārs Viktors Zaķis.

ISIC skolēna e-karti varēs izmantot gan kā sabiedriskā transporta e-talonu, gan kā identifikācijas dokumentu, gan iegūt plašu atlaižu klāstu Latvijā un pasaulē, sola uzņēmuma pārstāvis.

Karti var saņemt arī tie skolēni, kuriem jau šobrīd ir skolēna e-karte, kas tiks nomainīta pret ISIC skolēna e-karti. ISIC e-kartes gada maksa ir 7,10 eiro.

Pēc derīguma termiņa beigām kartes lietošanas termiņu iespējams pagarināt, vēršoties jebkurā “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centrā, kur nākamajam akadēmiskajam gadam tiek izveidota jauna karte.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniKāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+