×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
3. aprīlis, 2015
Drukāt

“Rīgas satiksme” saņēmusi vairākas sūdzības par “Koblenz” apsargu darbu (8)

Foto-LETAFoto-LETA

"Rīgas satiksmes" maršruta mikroautobuss un tramvajs.

Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmuma “Rīgas satiksme” Pieteikuma reģistrā no šā gada februāra līdz aprīlim iegrāmatotas 13 sūdzības par apsardzes uzņēmuma “Koblenz drošība” (“Koblenz”) apsargu darbu, pavadot biļešu kontroles reidus sabiedriskajā transportā, aģentūrai BNS pastāstīja “Rīgas satiksmes” preses sekretārs Viktors Zaķis.

Viņš norādīja, ka astoņas pretenzijas bijušas saistībā ar apsardzes darbinieku rupju izturēšanos pret klientiem, trīs sūdzības par to, ka apsardzes darbinieki sabiedriskajā transportā brauc bez maksas un aizņem sēdvietas, savukārt divas pretenzijas par to, ka kontrolierus pavada apsardzes darbinieki.

Vienlaikus viņš minēja, ka saņemta arī sūdzība par pašvaldības policijas darbinieku, kurš neesot runājis valsts valodā.

“Minētajā laika posmā ir reģistrēti 25 pieteikumi ar informatīva rakstura jautājumiem par apsardzes darbinieku tiesībām un pienākumiem un klientu komentāri sociālajos tīklos par apsardzes darbinieku pievienošanos kontrolieriem kontroles laikā,” piebilda Zaķis.

Tāpat viņš pastāstīja, ka “Rīgas satiksmes” Pieteikuma reģistrā klientu jautājumi, pretenzijas vai pateicības nonāk pa četriem kanāliem – pastu, bezmaksas tālruni, sociālajiem tīkliem un elektronisko pastu.

“Koblenz” apsargi biļešu kontroles reidus sabiedriskajā transporta sāka pavadīt neilgi pēc biļešu cenu kāpuma 1.februārī.

“Rīgas satiksme” nodrošina Rīgā pasažieru pārvadājumus ar autobusiem, tramvajiem un trolejbusiem. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Rīgas dome.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Riga paradas arvien vairak velocelini. Jo vairka ritenu jo vel vairak bus velocelinu. Par divam menesbiletem var nopirkt loti braucosu riteni. Attistitajas valstis ir augsts ritenbrauceju skaits. Kāpec mums par tādiem nekļūt. Rīga nav tik milzīga, lai no viena gala līdz otram neaizsautu ar riteni. Un sastregumu stundas jo ipasi ir izdevigi braukt ar riteni.. Jo ka zinams musdienas laiks ir nauda. Mazak ceptos un vairak domatu zali. Tad varbut ari kaut kas mainitos.

 2. latvietis parastais Atbildēt

  galu galā ja jums nepatīk sabiedriskais transports nopērciet savu mašīnu vai ejiet ar kājām. kur problēma?mani neapmierina un es lietoju tik galejas nepieciešamibas gadijumos. citādi eju ar kājām vai braucu ar mašīnu. mani transporta izdevumi mēnesī sastāda tuvu 500 eirišiem. kāpec es varu nopelnit transpotram, bet tēvainis spēka gados nevar, viš brauc pa zaķi un lien kauties ja kāds biļeti prasa

 3. Kā tas nākas, ka neviens nesūds tiesā šitos pāķus?

 4. latvietis parastais Atbildēt

  tāda jau mums ir tauta, kad paši pārkāpj likumu, tad nekas, bet nedo dies kāds piesiesies viņam par to. tulit sūdziba ka slikti pret viņu izturejušies. brīžiem redzot tos zaķus tranportā ” labi uzvedamies” tiešām jābrīnas par kontrolieru pacietibu, tur atspārdit ar kājām tos ” zaķišus” vel par maz būtu

  • tu esi Ušakova trollis! Atbildēt

   Tavs teksts liecina, ka tu neesi latvietis, bet gan Ušakova trollis.
   Pateicoties tam, ka Ušakova RS piešķīrusi nesamērīgas atlaides savam elektorātam, citi cilvēki vairs nav spējīgi nopirkt sadārdzinātās biļetes.
   Lai iebaidītu bezbiļetniekus, RS tagad sadarbojas ar firmu, kuras darboņi runā tikai krievu valodā un rīkojas kā huligāni.
   Ne šiem apsargiem, ne kontrolieriem nav tiesību bezbiļetniekus aizturēt, likums to neparedz, jo braukšana transportā tiek pielīdzināta civiltiesiskam darījumam, kad strīdi jārisina tiesas ceļā.
   Ušakovam jāsaka paldies mūsu sabiedrībai, jo, salīdzinot ar citu valstu pilsoņiem, latvieši ir miermīlīgi. Kad Brazīlijā pēc pasaules futbola čempionāta tikai par 18 % (!) palielināja sabiedriskā transporta biļešu cenas, Rio sākās grautiņi un demonstrācijas.

   • latvietis parastais Atbildēt

    sāc strādāt tad varesi biļeti atļauties. kā nedzied jums līdz tā uzreiz trolis. ja sekotu līdz tad zinātu ka vispār jau dome vel nemaz visu nav ierēķinājusi biļetes cenā, kaut valdošās kliķes politiķi tev te dzied melu dziesmas. iereķinot cenā ari tādus lielumus kā rentablitāte, un atņemot jebkādas dotācijas(kā to starp citu prasa eiropas regulas pēc kurām vienotiba un co grib rēķināt) biļešu cena varetu sasniegt ari 2 eiro un vairāk. savāc žulti un seko līdzi objektīvi ar kalkulatoru rokā nevis uz plikām emocijām ka tev ušakovs nepatīk:)
    ja par apsardzes darbinieku tiesibām, viņi jau tikai palidz kontrolieriem, viņiem neviens nav jāaiztur. ja tu esi pārkāpis likumu, un netaisies maksāt sodu tevi aiztur līdz policijas ierašanās brīdim un tālāk tu vari mierigirrisināt tiesas ceļā ir vai nav tev jāmaksā. tik musu zaķiši nez kāpec domā ka viņi drīkst visu ieskaitot kulakus vicināt. izlasi apsardzes darbinieku tiesibas un pienākumus. braukšana par zaķi ir tā pati zādziba lielveikalā. tur tev ar neviens pa galvu neglaudīs:)

    • 🙁
     Šodien, 11:54
     42
     3
     Rīgas mikroautobusos kā Krievijā:
     1. šoferi lielākoties ir krievi, daudzi nesaprot valsts valodu, ir nelaipni.
     2. reklamē/ aicina skatīties Ušakova rīcībā esoši Pirmo baltijas kanālu (PBK).
     3. šausmas, ja cilvēkam, kas nesaprot krievu valodu, izbrūk tādi koblenzu bandīti!

Draugiem Facebook Twitter Google+