Latvijā
Rīga

“Rīgas satiksmes” validatori nepazīst ziemas laiku 16

Foto LETA

Kad pirmdienas, 30. oktobra, rītā reģistrēju “Rīdzinieka kartē” esošo stundas brauciena biļeti nepilnas stundas laikā otrajā transporta līdzeklī, nobrīnījos, kā tad tā. Bija pagājušas tikai 33 minūtes no pulksten 9.00, kad tiku reģistrējusi stundas biļeti 37. autobusā, bet pēc iekāpšanas 3. trolejbusā plkst. 9.33 e-talona validators parādīja, ka no kartes “noņemta” jau nākamā biļete, un tā būs derīga līdz 10.33.

Vakarā, braucot mājās, tāda pati situācija – vispirms piereģistrēju biļeti 41. autobusā, un, tā kā stunda vēl nebija pagājusi, lietus dēļ izlēmu neiet kājām, bet nobraukt vienu pieturu ar tramvaju. Un tramvajā atkal tika “noņemta” jau nākamā biļete! Tas nozīmēja, ka 2,07 eiro vietā pirmdien esmu iztērējusi tieši divas reizes vairāk. Kāpēc?

Piezvanīju uz “Rīgas Satiksmes” tālruni, lai pajautātu, vai, pārregulējot validatorus ziemas laikam, gadījumā nav piemirsts par stundas biļešu esamību. Pa “RS” tālruni 8001919 atsaucās darbiniece Darja, kura paskaidroja, ka ne visi validatori pazīst ziemas laiku. Diemžēl viņa neatbildēja uz jautājumu, vai tādi ir uzstādīti autobusos vai tramvajos un trolejbusos, taču sacīja, ka tuvākajā laikā tie validatori tikšot nomainīti. Bet klienti aicināti doties uz “RS” klientu apkalpošanas punktiem, rakstīt iesniegumus, un tad lieki iztērēto naudu varēšot atgūt.

LA.lv