×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
4. februāris, 2018
Drukāt

“Rīgas siltums” masveidā atlaiž darbiniekus (10)

Foto - LETAFoto - LETA

Uzņēmums “Rīgas siltums” sācis darbinieku masveidīgu atlaišanu, vēsta LNT Ziņas. Darba uzteikumus šonedēļ saņēmuši pirmie 50 darbinieki un tuvākā mēneša laikā atlaisti tikšot vēl 120 speciālisti.

2015. gadā Valsts kontrole veica revīziju “Rīgas namu pārvaldniekā” un ieteica infrastruktūras uzturēšanai un remontdarbiem organizēt iepirkumu. Tā rezultātā savus piedāvājumus iesniedza vairāki uzņēmumi, bet “Rīgas siltuma” iesniegtais piedāvājums neesot izskatīts.

“Bija trīs pretendenti, kas iesniedza savus piedāvājumus, diemžēl “Rīgas siltums” piedāvājums neatbilda nolikuma prasībām, mums nebija iespēju slēgt līgumu ar “Rīgas siltumu”,” skaidro “Rīgas namu pārvaldnieka” pārstāvis Krists Leiškalns.

Līgums noslēgts uz pieciem gadiem ar uzņēmumu “Siltumserviss Rīga”.

Uzņēmums “Rīgas siltums” dibināts 1995. gadā, tā īpašnieki ir Rīgas dome, Latvijas valsts un SIA “Enerģijas risinājumi”. Uzņēmums ar siltumu apgādā lielāko daļu galvaspilsētas – 76% no visas siltumenerģijas, kas nepieciešama Rīgai.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. pašnodarbināto pulciņā )

 2. Te nu notikusi kārtējā “šeptēšanās”! Jebkuram, kurš strādā siltumenerģētikas jomā, ir skaidrs, ka daudz saprātīgā un efektīvāk darbs notiek, ja gan siltumu piegādā, gan siltummezglus apkalpo viena un tā pati organizācija.

 3. roboti vainīgi.

 4. Citu uzņēmumu personāldaļas Atbildēt

  Gaidām jaunus darbiniekus.

 5. “Siltumserviss Rīga” īpašnieki Saskaņas sponsori, nodibināta tieši pirms ”konkursa” , kurā uzvarētājs jau bija zināms.

 6. no viena notikuma- zaudeta iepirkuma te mēnešiem sensāciju taisa. ka atlaidis zināja jau brīdī kad zaudeja iepirkumu. bet nu ar to atlaišanu ir apmēram tā- darbs jau ir jāpadara un citu speciālistu vienalga nav. atiecigi ja šodien atlaiž siltumā tad rit jau strādās otrā firmā.

 7. Dubult pilsoņi nezinās kuras pensijas ņemt Atbildēt

  Asv migrantiem zelta bedre un pilsonība.

 8. Nu re, jau atbrīvo darba vietas jaunajiem latvijas pilsoņiem no ASV. 😀

  …skatīt raksteli par to kā latvijas izcelsmes ASV imigrantu pēcteči steidzoties iegūt kāroto latvijas pilsonību.

Draugiem Facebook Twitter Google+