×
Mobilā versija
+10.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
15. oktobris, 2014
Drukāt

Rīgas skolā griestu nokrišana mācības netraucē; jumtu apsekos (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Šorīt, 15.oktobrī, Rīgas 19.vidusskolu pēc sporta zāles griestu iebrukšanas apsekoja Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs un galvenais buvinženieris Leonards Dubkevičs, informē pilsētas pašvaldībā.

“Rīgas 19.vidusskolā mācību process norit kā vienmēr un no rīta notikušā negadījuma sekas ir novērstas. Tā cēlonis ir šī brīža lielais nokrišņu daudzums un aizsērējums jumta ūdens novadīšanas sistēmā. Šobrīd esmu lūdzis arī pārējām pilsētas izglītības iestādēm pārbaudīt jumtu ūdens novadīšanas sistēmu gatavību rudens un ziemas apstākļiem,” skaidro Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs.

Kā precizēja Rīgas domes Īpašuma departamenta galvenais būvinženieris Leonards Dubekvičš, sporta halles ģērbtuvju gaitenī ir nokritušas ar lietus ūdeni samirkušas piekaramo griestu plāksnes. Tās samirka, jo  bija radies aizsērējums caurules horizontālajā posmā, kurš atrodas telpās un ūdens tecēja no cauruļu savienojuma vietas. Konstrukcijas un jumta segums nav bojāti. Aizsērējums tiks novērsts un notekūdens sistēmas darbība tiks atjaunota jau tuvākajā laikā.

Kā ziņots, šorīt Rīgas 19.vidusskolas sporta hallei iebrukuši piekaramie griesti 22 kvadrātmetru platībā. Kā informēja VUGD, ūdens uz jumta esot sakrājies, jo sporta hallei bija sabojātas ūdens notekcaurules. Negadījumā cilvēki nav cietuši.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. tas foto arī neatbilst jo tā nav 19 vidusskolas sporta zāle āksti.

  2. Šorīt, 15.oktobrī, Rīgas 19.vidusskolu pēc sporta zāles griestu iebrukšanas apsekoja Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs un galvenais buvinženieris Leonards Dubkevičs, informē pilsētas pašvaldībā. nekādi griesti sporta zālē neiebruka kad raksta sižetu vismaz jādomā ar galvu jo tur tādu piekaramo griestu nemaz nav bet ģērptuvē gan ir 12 kvadrātmetru.

Draugiem Facebook Twitter Google+