×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
19. janvāris, 2012
Drukāt

Rīgas skolās plāno īstenot sociālās korekcijas programmu

Foto - LETAFoto - LETA

Lai nodrošinātu pamatizglītības ieguvi un iespēju apgūt aroda prasmes jauniešiem, kuriem ir sociālas uzvedības novirzes, Rīgas skolās plānots sākt sociālās korekcijas programmas īstenošanu, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja šodien akceptēja saistošo noteikumu projektu, kas noteiks kārtību, kādā izglītojamos uzņems sociālās korekcijas programmas apguvei un kādos gadījumos no tās atskaitīs.

Pamatizglītības otrajā posmā – 8. un 9.klasē – izglītības iegūšanai un vienlaikus arī aroda prasmju apgūšanai sadarbībā ar profesionālajām skolām sociālās korekcijas programmās tiks uzņemti jaunieši līdz 18 gadu vecumam, ja viņi iepriekš ir pārkāpuši izglītības iestāžu iekšējās kārtības noteikumus vai viņiem ir bijušas sociālās uzvedības novirzes, vai atrodas pašvaldības policijas uzskaitē par izdarītajiem administratīvajiem pārkāpumiem.

Vienā klasē būs no desmit līdz 15 izglītojamajiem, un sociālās korekcijas programmas apguvi varēs sākt visa mācību gada garumā, ja būs brīvas vietas. Sociālās korekcijas programmu iecerēts īstenot Rīgas 41.vidusskolā, 9.vakara (maiņu) vidusskolā un Lastādijas internātpamatskolā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+