×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
19. augusts, 2014
Drukāt

Rīgas skolēniem – mācību pabalsts (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Dzirdēju, ka galvaspilsētas skolēniem tiek izmaksāts pabalsts mācību līdzekļu iegādei. Vai tas pienākas visiem skolas vecuma bērniem?
Skaidra Kļaviņa Rīgā

Rīgas domes Labklājības departamenta iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītāja Lita Brice paskaidroja, ka šis pabalsts paredzēts tikai trūcīgo un maznodrošināto ģimeņu skolēniem, kas par tādām atzītas saskaņā ar Rīgas domes saistošajiem noteikumiem “Par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu par trūcīgu vai maznodrošinātu un sociālajiem pabalstiem Rīgas pilsētas pašvaldībā”.

Tiesības saņemt pabalstu ir ģimenēm, kuras deklarējušas savu pamata dzīvesvietu Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā ne mazāk kā divpadsmit mēnešus pirms pabalsta pieprasīšanas un kuru ienākumi pēdējo trīs mēnešu laikā nepārsniedz 192,09 eiro katram ģimenes loceklim, kā arī atbilst pārējiem šo saistošo noteikumu kritērijiem.

Pabalstu piešķir vispārizglītojošās vai profesionālās izglītības iestādes audzēknim, kurš nav sasniedzis 20 gadu vecumu, kā arī sociālās korekcijas klašu audzēkņiem bez vecuma ierobežojuma.

Pabalsta apmērs ir 35,57 eiro katram skolēnam, un to var pieprasīt līdz 31. oktobrim. Lai to saņemtu, vecākiem jāvēršas Rīgas Sociālajā dienestā. Informāciju par dienesta speciālistu darba laiku var iegūt, zvanot pa Rīgas domes Labklājības departamenta bezmaksas informatīvo tālruni 80005055.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. vnk smieklīgi! kāds vispār ir padomājis, ko var nopirkt bērnam pa 35 EUR?!?!?! humpalās drēbes, somu un vecas burtnīcas?!?!
    Tad brīnās, ka bērnus ķircina, sit un apsaukā! tie izaug par krimināli sodāmām personām (lielākā daļa)!!!
    Cepuri nost mūsu dāsnai valstij!!!

  2. Kas ir Rīga un kas ir Latvija? Vai skolēns nav pelnījis pabalstu visos valsts novados – vai tikai kā vienmēr Rīgā?

Draugiem Facebook Twitter Google+