×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
18. februāris, 2016
Drukāt

“Rīgas Skolēnu pils” 75 gadu jubilejas koncertu vadīs Goran Gora (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Sestdien, 20. februārī, plkst. 19 Lielajā Ģildē izskanēs bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils” 75 gadu jubilejas svētku koncerts “Neviens sapnis nav par mazu”, kurā kopā ar vairāk kā 250 “Rīgas Skolēnu pils” audzēkņiem piedalīsies arī mūziķis Goran Gora.

“Rīgas Skolēnu pils” teātra “Zīļuks” audzēknis Jānis Burmistris kopā ar mūziķi Goran Gora iejutīsies koncerta vadītāju lomās, vēstot par lielākiem un mazākiem sapņiem, kas dienu no dienas klejo pa “Rīgas Skolēnu pils” gaiteņiem.

Skatītājiem koncertā būs iespēja redzēt un dzirdēt daudzpusīgus un krāšņus priekšnesumus – no karatē un jogas performancēm līdz dziesmu un deju svētku cienīgiem kopdarbiem.

Skanēs Antonio Vivaldi un Arvo Perta skaņdarbi, tiks izdejotas Jāņa Purviņa, Gitas Ūdres un Audionas Līventāles horeogrāfijas, izdziedātas latviešu tautasdziesmas un populārā mūzika, protams, gaidāmi vēl daudzi citi krāšņi pārsteigumi.

Koncertā piedalīsies koklētāju ansamblis “Austriņa”, folkloras kopa “Kokle”, teātris “Zīļuks”, tautas deju ansamblis “Uguntiņa”, sporta deju studija “Dzintarjūra”, kamerkoris “Tonika”, meiteņu koris “Rīga”, koris “Accolada”, jogas studija “Bindu”, karatē pulciņš, flautiste Elza Bleikša, Uģis Roze kopā ar savu audzēkni Katrīnu Paulu Dīringu un instrumentālā grupa Māra Vitkus vadībā.

Biļetes uz koncertu vēl pieejamas “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās.

Bērnu un jauniešu centrā “Rīgas Skolēnu pils” 2016. gads pasludināts par 75 gadu jubilejas gadu – visi “Rīgas Skolēnu pils” kolektīvu un pulciņu pasākumi tiks atzīmēti šajā zīmē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Krievu pirmās okupācijas Ļeņina un Staļina mazbērnu projekts? Ar to nebūtu ko lepoties.

Draugiem Facebook Twitter Google+