Sports
Citi sporta veidi

Rīgas sporta laureāti – Angelīna Kučvaļska un Zigismunds Sirmais 16

Foto – Ria/LETA

Piektdien, 9. decembrī, kinoteātrī “Splendid palace” tika sveikti Rīgas labākie sportisti, treneri, komandas, kā arī sumināti populārākie sporta pasākumu organizatori. Par 2016. gada Rīgas labāko sportisti atzina daiļslidotāju Angelīnu Kučvaļsku, par labāko sportistu – vieglatlētu Zigismundu Sirmo. Savukārt par mūža ieguldījumu sportā sumināja ilggadējo vieglatlētikas treneri Uldi Kurzemnieku, informē pašvaldībā.

Svinīgajā pasākumā balvu nominācijā “Rīgas labākais sportists ar īpašām vajadzībām” saņēma vieglatlēts Aigars Apinis. Par Rīgas labāko sporta spēļu komandu atzīta basketbola komanda “TTT Rīga”, savukārt Rīgas labākā komanda individuālajos sporta veidos ir modernās pieccīņas sportisti Ruslans Nakonečnijs un Pāvels Švecovs. Par 2016. gada galvaspilsētas labāko treneri ir atzīts basketbola treneris Ainārs Čukste. Nominācijā “Uzlecošā zvaigzne sporta” balvu ieguva basketboliste Digna Strautmane. Par gada notikumu aizvadītajā gadā atzina FIA Pasaules Rallijkrosa čempionāta 10. posmu, kas risinājās Rīgā.

Šogad “Rīgas Sporta laureāts” tika papildināts ar jaunu nomināciju “Sporto visi kopā”, kurā balvu pasniedza tā sporta pasākuma organizatoriem, kuriem izdevies sarīkot aktivitāti, kas iemantojusi lielu rīdzinieku atsaucību. Un šajā gadā tas bija tautas skrituļošanas pasākums “Brīvības ielas nakts brauciens”, kurš risinājās “Rīgas Sporta nakts” ietvaros, un tajā piedalījās vairāk nekā 8000 skrituļotāju.

Pasākumam balvas bija veidojusi māksliniece Ilze Dūdiņa. Konkursu “Rīgas sporta laureāts” organizēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD), lai izvērtētu un apbalvotu labākos galvaspilsētas sportistus, trenerus, sporta pasākuma organizatorus par augstiem sasniegumiem un teicamiem rezultātiem, kā arī par ieguldījumu sportiska dzīves veida popularizēšanā un sporta aktivitāšu veicināšanā.

LA.lv