Kultūra
Māksla

Rīgas Starptautiskā laikmetīgās mākslas biennāle piedāvā darbnīcas ģimenēm0

Publicitātes foto

Rīgas Starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāles izglītības programmas ietvaros līdz pat oktobra beigām katru svētdienu no plkst. 11 līdz plkst. 15 bērni un viņu vecāki var iesaistīties ar mākslu saistītās diskusijās un aktivitātēs, informē biennāles rīkotāji.

Jau no pulksten 11 ģimenēm tiks piedāvāta ekskursija gida pavadībā bijušajā Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes ēkā. Savukārt no plkst. 12 līdz 15 ikviens aicināts piedalīties radošajās darbnīcās, kuras, iedvesmojoties no biennālē redzamajiem darbiem, vada dažādi mākslinieki.

Svētdien, 15. jūlijā, mākslinieces Ilzes Egles vadībā norisināsies “Dekonstrukcijas darbnīca”, 22. jūlijā kopā ar mākslinieku Reini Liepu lidmašīnu un taureņu darbnīca “Lidojums”, savukārt 29. jūlijā norisināsies otra ģipša darbnīca “Pēdas/Nospiedums” kopā ar Ellu Mežuli.

Radošo darbnīcu norises vieta: bijusī Bioloģijas fakultātes ēka (Kronvalda bulvāris 4, Rīga).

Dalība ģimenes ekskursijās (latviešu un krievu valodā) svētdienās plkst. 11 ar derīgu biennāles ieejas biļeti. Par īpašu cenu pieejamas ģimenes biļetes, kā arī bērniem līdz 7 gadiem ieeja ir bez maksas. Dalība radošajā darbnīcās ir bez maksas.

LA.lv