Mobilā versija
+16.8°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
23. maijs, 2017
Drukāt

Rīgas “Stropi” sāks dūkt (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Trešdien, 24. maijā, plkst. 19 Mežaparkā (Janševska prospekta un Atpūtas alejas krustojums) ar Ingas Gailes un Edgara Mākena muzikālu dzejas performanci tiks atklāta jaunās kultūrtelpas “Strops” pasākumu sezona, vēsta Rīgas dome.

Dzejnieces Ingas Gailes un mūziķa Edgara Mākena dueta “Stīgas” performance būs pirmais pasākums nule atklātajā kultūrtelpā Mežaparkā, kurā visas vasaras garumā notiks regulāri kultūras, izklaides un dzīvesveida pasākumi, norišu kalendārā lielu ievērību pievēršot arī dzejas žanram un sarunu vakaru formātam.

Tuvākais pasākums Ķengaragā gaidāms ceturtdien 25. maijā plkst. 19.00, kad muzikālo sezonu atklās modernā folka duets “Pastakaste”, kurā muzicē Andrejs Grimms un Mare P. Ābele. Skanēs stāsti un dziesmas no jaunās koncertprogrammas “Visādas mājas”.

“Stropos” ikdienā iespējams aplūkot Mežaparka un Ķengaraga apkaimēm veltītu ekspozīciju, bet, tuvojoties nedēļas nogalēm, darba dienu vakaros un brīvdienās gaidāmi dažādi pasākumi.

Kultūrtelpas darbosies līdz pat 10. septembrim. Visus pasākumus varēs apmeklēt bez maksas.

Pievienot komentāru

"Daba viņu bija tik ļoti bagātīgi apdāvinājusi." Vijai Artmanei - 88 (4)21. augustā VIJAI ARTMANEI apritētu 88. Slavas kalngalā 50 gadu vecumā viņa teikusi: – Baidos, ka tad, kad es teātrim vairs nebūšu vajadzīga, mani aizmirsīs, neviens pie manis vairs neatnāks un es par teātri nekā nezināšu... Tomēr aktrise nav aizmirsta, un, lai to vēlreiz apliecinātu, publicējam gadu pēc aktrises nāves tapušu sarunu par Viju Artmani.
Draugiem Facebook Twitter Google+